x-kom hosting

PROBLEM Z MAXTOR 250 gb 16 mb

lui
utworzono
utworzono

Witam.Mam problemik ze swoim kompem i mam nadzieje ze pomozecie mi go rozwiazac.Tak wiec,zaczelo sie od tego ze windows nie odpalil sie,a system plikow na wszystkich partycjach zmienil sie na nieznany,usunalem partycje w instalatorze windows,utworzylem je na nowo i gdy chcialem formatowac dysk c wyskoczyl komunikat ze dysk moze byc uszkodzony,po kilku probach udalo sie zainstalowac windows ale kiedy probowalem kopiowac cokolwiek na ktorakolwiek z partycji komputer zawieszal sie chwilowo kopiowanie kazdego pliku wydluzalo sie na czas wielokrotnie dluzszy niz zwykle.Uzylem scandisca aby sprawdzic czy dysk nie posiada zlych sektorow,skanowanie trwalo dosc dlugo ale w partition magiku nie ukazaly sie zle sektory,wzialem dysk do kumpla podlaczylem pod jego pc ale jego komputer wyswietlil tylko 2 z 3 moich partycji jedna gdzies znikla po restarcie pojawily sie znowu dwie zamiast 3 ale zamienily sie miejscami ta widoczna wczesniej kosztem tej niewidocznej przeskanowalem dysk twardy pod jego systemem i rowniez nie znalazlo zlych sektorow,ale po tym zabiegu dysk odpalil i jak na razie dziala ,Czy ktos wie co moglo sie stac? jesli tak to prosze o pomoc i odpowiedz czy zbierac kase na innego twardziela,moj dysk to maxtor 250 16 mb a system plikow ntfs,z gory dzieki,sprawdzalem dysk pod innymi tasmami i dzialo sie to samo.Prosze o szybka odpowiedz.

swidruxxx
komentarz
komentarz

hmm jaką masz płytę bo bywa że płyty głupieją z większymi niż 200gb dyskami

[ Dodano: 2007-03-26, 12:42 ]

poprostu ten dysk może być za ostry na twoja płyte

lui
komentarz
komentarz

moja plyta to asus a8r fakt nie jest juz rewelka ale chyba tez nie najgorsza a dzialalo bez problemow jakies 3 miesiace

swidruxxx
komentarz
komentarz

jak działało przez 3 miechy z tym dyskiem to hmm nie wiem co jest może ktoś jeszce cie wesprze

lui
komentarz
komentarz

:cry: chyba nikt mi juz nie odpowie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.