x-kom hosting

Po włączeniu antyaliasingu gra się wyłącza

SeBo232
utworzono
utworzono

Witam was mam problem ( tak myślę) z moją kartą graficzną... Mianowicie kiedy włącze antyalliasing to wywala mi gry do windowsa... MOże to wina sterowników? Albo karta sobie nie radzi?

Karta Graficzna:

GeForce 9800GTX...

Proc INtel Core 2 Duo E8200 @ 3,4 Ghz..

Patriot 4 GB 2x2Gb... ma ktoś może jakieś sugestie?

//nazwy tematów formułuj konkretnie

//sniper45

baq1
komentarz
komentarz

GF9800 nie radzi sobie z antyalliasingiem :P ? Nie, to nie to ;) . Wejdz na www.nvidia.pl i pobierz najnowsze stery do karty . Anty-Alliasing ustawiasz w windowsie czy dopiero w grze ? Jeśli w Windowsie to ustaw na "Sterowane przez aplikacje"

SeBo232
komentarz
komentarz
GF9800 nie radzi sobie z antyalliasingiem :P ? Nie, to nie to ;) . Wejdz na www.nvidia.pl i pobierz najnowsze stery do karty . Anty-Alliasing ustawiasz w windowsie czy dopiero w grze ? Jeśli w Windowsie to ustaw na "Sterowane przez aplikacje"

W grze.. co do sterów mam ściągnięte najnowsze..

A błąd wyskakuje typowy "Nie wysyłaj raportu o błędach itd."

Gość
komentarz
komentarz

Najpierw wlacz w Windowsie AA a potem w grz jak to nie pomoze to cos z gaz jest nie tak :/

szary87
komentarz
komentarz

Miałem podobne problemy z swoją kartą i grami. Spróbuj wgrać nowe sterowniki, ale najpierw poprzednie całkowicie usuń. Myślę że warto spróbować. Napisz czy pomogło.

SeBo232
komentarz
komentarz
Miałem podobne problemy z swoją kartą i grami. Spróbuj wgrać nowe sterowniki, ale najpierw poprzednie całkowicie usuń. Myślę że warto spróbować. Napisz czy pomogło.

już mówiłem że mam najnowsze sterowniki.. może to być wina Directa?

19Adolf08
komentarz
komentarz

Zrób re-instal systemu albo najlepiej formata albo graj bez AA.

pawzad
komentarz
komentarz
Zrób re-instal systemu albo najlepiej formata albo graj bez AA.

Za takie rady dziekujemy. To tylko nabijanie postow.

Napewno kompletnie odinstalowales sterowniki ? Nie tylko przez dodaj/usun programy, musisz jeszcze pozostale pliki usunac.

Czy taki problem pojawia sie w innych grach?

Jezeli obie odpowiedzi na Tak, to cos z karta masz...

SeBo232
komentarz
komentarz
Za takie rady dziekujemy. To tylko nabijanie postow.

Napewno kompletnie odinstalowales sterowniki ? Nie tylko przez dodaj/usun programy, musisz jeszcze pozostale pliki usunac.

Czy taki problem pojawia sie w innych grach?

Jezeli obie odpowiedzi na Tak, to cos z karta masz...

Wiesz co tylko odinstalowałem te stary...

możesz mi powiedzieć jakie pliki mam usunąć?

tak problem pojawia się we wszystkich grach...

@Edit

Zapomniałem że od razu po formacie instalowałem stery ze strony Nvidi,.. Powinienem najpierw z płyty a potem ze strony?

pawzad
komentarz
komentarz
Zapomniałem że od razu po formacie instalowałem stery ze strony Nvidi,.. Powinienem najpierw z płyty a potem ze strony?

Jesli chodzi o sterowniki do karty graficznej, to instaluj tylko jedne ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

I na ogół najlepiej ze strony. Na CD często są strasznie stare ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.