x-kom hosting

Wymagany DX 9.0c ?

zacekpl
utworzono
utworzono

Mam nastepujacy problem. Chcę zainstalowac N4S Most Wanted ale po wpisaniu keya i zaakceptowaniu umowy licencyjnej wyskakuje mi okienko w ktorym gra powiadamia mnie ze instalacja nie moze byc kontynuowana poniewaz na moim komputerze nie mam zainstalowanego DX 9.0c ktory jest wymagany przez ta apikacje. Niebyło by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze mam mam owy sterownik i wszystkie inne gry chulaja bez problemów na najwyzszych detalach (Wiedzmin, TES 4, Stalker) U kumpla na kompie wszystko działa normalnie. Ktos wie czym to moze byc spowodowane ?

Moj config:

Windows XP

Radek Hd 4850

pentium e2180 @ 2,7 GHz.

1 gb ram

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Próbowałeś zainstalować DXa z płyty z Need For Speedem?

zacekpl
komentarz
komentarz

Owszem ale nic to nie dało , instalowałem DX nawet z płyty TES4.

baq1
komentarz
komentarz

Pobierz ten, uruchom, podaj gdzie mają być wypakowane pliki i kliknij "Extract", i w wypakowanych plikach będzie Setup.exe, dalej będziesz wiedział co robić

zacekpl
komentarz
komentarz

ten Twoj link cos nie działa... Podaj mi poprostu nazwe programu.

falcon1984
komentarz
komentarz

DirectX 9.0c Czerwiec ---> google.pl

zacekpl
komentarz
komentarz

Nie moge tego pobrac. Probowałem chyba na kazdej stronie na gdzie jest ten dx z czerwca i kiedy klikam na 'pobierz' wyskakuje' bład wczytywania strony' próbwałem to pobrac w firefoxie i w expoderze. Zreszta MUSZE miec tego DX na kompie bo przeciez zadna gra pod niego by nie odpaliła.

EDIT

Po 20 minutach szukania udało mi sie znalesc działajacy link tylko ze do DX z marca 2008.

EDIT 2

Pobrałem go i zainstalowałem niestety gra dalej zachowuje sie tak samo...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.