x-kom hosting

Co robicie z popsutymi płytam??

merenu
utworzono
utworzono

Interesuje :niewiedza: mnie to czy sa jakieś kontenery na cd bo ja mam juz 30 zniszczonych płyt :/ w moiom mieście nie ma takich kontenetów, a do kosza to mi troche głupio wyrucić bo ja dam o środowisko i segreguję smieć :lol:

swidruxxx
komentarz
komentarz

:D:D:D wyrzucam i tyle nie ma kosza takiego z segregacją to olej to jak państwo nie dba o segregacje to wyrzucaj do normalnego kosza :lol: :lol: :lol: :P

[ Dodano: 2007-03-26, 11:47 ]

ostatecznie reklamówka i targaj tam gdzie jest taki kosz!!!! :P

[ Dodano: 2007-03-26, 11:47 ]

albo złóż pismo do urzędu miasta i niech ci taki kosz postawią :lol: :lol: :lol: :D:D:P

Liber
komentarz
komentarz

a ja w kawałeczki płytki, do kubła na śmieci i na wysypisko jadą;)

Fafu
komentarz
komentarz

Mi chyba raz czy tam dwa razy płytka sie zepsuła :D i od razu do zwykłego kubła ;]

Kidyś miałem do wyrzucenia ze 30 płyt to sobie nimi przez okno rzucałem :D

ElektroBart
komentarz
komentarz

Ja jak płytka nie popęka to sobie nią rzucam a potem do śmieci lub składam i potem sobie może z nich zrobię coś może jakiś stylowy blat :D

grzeg16
komentarz
komentarz

Obklej sobie nimi sufit - fajnie wygląda i nie marnujesz płyt. ;)

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Strzelam doń z wiatrówki :)

�epek
komentarz
komentarz

ja ich bardzo mało marnuje (wyrzucam) wiec jeżeli już się takie znajdą to leca przez okno.. :lol:

  • 2 tygodnie później...
zeniTh
komentarz
komentarz

jak mialem pokuj pietro nizej to mialem sufit oklejony lecz teraz jestem na poddaszu i w trakcie "przeprowadzki" troche mi ich poginelo wiec teraz zbieram zeby miec na caly sufit i znow bede mial tak jak mialem :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.