x-kom hosting

100zł na grafike

grubys
utworzono
utworzono

Witam!

Kolega chciałby kupić nową kartę graficzną (PCI express) do 100zł, i co najlepszego moglibyście polecić ?

Jego sprzęt to:

Chieftec 360w, athlon 64 3000+, 1gb ramu i to wszystko na płycie Gigabyte-a

Ja znalazłem coś takiego http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,42970/

co myślicie ?

pozdro

AirUpThere
komentarz
komentarz

Kupuj puki jest taka cena.... KLIK

grubys
komentarz
komentarz

Dobrze dobrze jest +;)

pozdro

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Moim zdaniem się pośpieszyłeś ponieważ ta karta ma: DDR2 (64bit) i pewnie jeszcze wiele powodów dla których lepiej było by kupić na allegro używaną.

EDIT:

Ha zobacz co piszę na aukcji 256 MB GDDR3 128bit weź naucz się czytać?!

Sorry że nie zacytowałem, jakoś nie zauważyłem że już podałeś tego radka mu.

Akahan
komentarz
komentarz

Ha zobacz co piszę na aukcji 256 MB GDDR3 128bit weź naucz się czytać?!

EDIT: Aa tobie chodziło o GF 8400, to soory, tu się zgadzam to jest bardzo zła karta, 64 bitowy kastrat z DDR2 i wciśniętym na siłę DX 10 nie kupuj jej tylko tego Radeona...

webber
komentarz
komentarz

Jeżeli możesz dołożyć:

http://www.allegro.pl/item404065760_palit_...rancja_box.html

Ale w sumie nie warto skoro 2600XT można mieć za 100zł. Pamiętaj, by zwracać uwagę wyłącznie na karty z pamięcią GDDR3 i szyną co najmniej 128bit.

Akahan
komentarz
komentarz

Ale 2600 XT ma wydajność na poziomie 8600 GT, albo nawet troszku lepszą, a jak jest jeszcze tańsza... Odpowiedź ciśnie się na usta.

grubys
komentarz
komentarz

Dobrze chłopaki ;) to ja mu zaproponuje tego Radeona ale co wybierze ostatecznie to sie okaże, bo rzeczywiście ten radek się ładnie prezentuje jak za tą cenę

pozdro

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że w nowszych grach Radeon jest nieco wolniejszy od 8600 GT, ale głowy nie dam.

Akahan
komentarz
komentarz
Wydaje mi się, że w nowszych grach Radeon jest nieco wolniejszy od 8600 GT, ale głowy nie dam.

Fakt jest trochę wolniejszy, ale za taką cenę(do 100 zł) chyba lepszej się nie znajdzie.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
ale za taką cenę(do 100 zł) chyba lepszej się nie znajdzie.

Ano, to oczywistość, jeśli bierzemy pod uwagę tylko karty nowe ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.