x-kom hosting

Jak tanim kosztem zchłodzic HD4850

AirUpThere
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie, wszyscy wiemy, że HD4850 z referencyjnym chłodziwem jest strasznie gorącą kartą. I tu pojawia się moje pytanko jak tanim kosztem zchłodzic tę kartę... W budzie będę miał bardzo dobry ruch powietrza bo mam z przodu 2x 80mm z tyłu 2x80mm także co tu zrobic?

forgoot
komentarz
komentarz

Możesz też zastosować taki wentyl: ZOBACZ tzw. śledź. Wstawiasz go zaraz pod kartą graficzną. Taka rzecz jest nie droga ;)

To moja sugestia.

AirUpThere
komentarz
komentarz

Jak myślisz będzie to skuteczne?

AirUpThere
komentarz
komentarz

To co Falcon podałeś fajnie wygląda ze strony finansowej, ale czy za tak niską cenę jest to wydajne chłodzenie? \i czy pasi na HD4850?

falcon1984
komentarz
komentarz

Powiem ci tak, że ludzi to montowali na referentach 8800GT (na których temperatury dobijają do 90 kilku stopni) i to chłodzonko zbijało temp. do 60 kilku stopni w stresie, więc mimo niskiej ceny jest ono wydajne

A czy ono pasuje na Radeona to nie mam pewności, ale myślę że powinno wejść, najlepiej jednak ---> google.pl ;)

AirUpThere
komentarz
komentarz

dzięki za info, a mam takie pytanko. Jak zmienię chłodzenie (prawdopodobnie będzie to ASUS HD4850) to jak bedzie z gwarancją tej karty?

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli nie ma na karcie plomby (a chyba nie ma) to nie stracisz gwarancji bo wtedy chłodzenie można z powrotem zamontowaćreferencyjne

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.