x-kom hosting

Restartujący się komputer

athlon99
utworzono
utworzono

Ostatnio zostałem posiadaczem używanego już komputera z prockiem INTEL 4 2,8Ghz podkręconego do 3.15 Ghz.. Moj problem jest nastepujacy gdy odpalam jakąkolwiek grę użycie procesora od razu skacze do 100% i po kilkunastu minutach gry komputer się restartuje... Zanim komputer do mnie trafił nie było takich problemow.Oczyściłem z kurzu wiatrak i radiator ale to nie pomaga;/ podczas 'normalnej' pracy komputera czyli samym internecie i kilku innych programach nic się nie dzieje. O co chodzi? :huh:

snip91
komentarz
komentarz

Podaj jego temperaturę w stresie.

athlon99
komentarz
komentarz

W stresie czyli...?Jeżeli odpalę jakąkolwiek giere to temperatura CPU ( odczyt z sensor view ) zaczyna się podwyższać

falcon1984
komentarz
komentarz

Zapuść program Orthos i podaj temperaturę z Everesta

athlon99
komentarz
komentarz

Robię test Orthosem, a everest pokazuje temperaturę 50 stopni podczas gdy normanlan u mnie wynosi około 30

marcin108
komentarz
komentarz

też takie coś miałem. Grałem w gothica 3 :) i podaczas gry komputer się resetował. Okazało się że rąbnięta jest karta graficzna...

athlon99
komentarz
komentarz

Cóóż, ja tak mam podczas grania w kazdą gre lub gdy uruchomionych jest kilka(nascie) programow, użycie procka na 100% temperatura skacze i restart...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.