x-kom hosting

Radeon 4870 czy GeForce GTX 280

perez
utworzono
utworzono

Podajcie plusy i minusy obu kart

falcon1984
komentarz
komentarz

GTX280 jest wydajniejszy sporo ale za to cholernie drogi i nieopłacalny, oto cała filozofia. Proponuje poczekać na obniżkę cen od Nvidii i wyrwać kartę w okolicach 1000zł

Markus123
komentarz
komentarz

GTX'a 280 można już dostać poniżej 1200 zł, więc w tej cenie można by już o niej pomyśleć :).

yoho
komentarz
komentarz

HD4870 PowerColor 512MB masz już za 730zł. ja bym na niego się rzucił chyba

perez
komentarz
komentarz

Radeon ma kuszaca cene tylko zeby puzniej nie zalowac:)

Anonim1
komentarz
komentarz

Hm PowerColor jest za 680 zł.

Ja bym brał HD 4870 i za zaoszczędzone pieniądze kupiłbym dobrą płytę pod CF.

raczo
komentarz
komentarz

Moim zdaniem GTX280 jest nieopłacalny i nie widzę większego sensu żeby go kupić za aktualna cenę. I tak wszystkie gry będą nam śmiać na full na Radku. Proponuje więc zaoszczędzić te kilka stów na wymianę karty graficznej w przyszłości. Ale to tylko moje zdanie ;) .

perez
komentarz
komentarz

Z tego co wyczytalem z roznych zrodel GF GTX 280 bije ati na glowe, ale napewno nie cena:P

Wiec jesli ktos nie ma kasy kupuje radka i za jakis rok kupuje nowa grafe zeby wszystko szlo na full albo inwestuje kupe kasy w GTX 280 to jest moja rozkmina .

Bo lepiej wydac raz 1300zl niz 2 razy 800zl

Bamu
komentarz
komentarz

na pewno dużym minusem GF GTX 280 jest duży pobór mocy ok. 230W i wysoka cena.

A co się z tym łączy nabywcy tej karty powinni mieć u siebie w PC zasilacz przynajmniej o mocy 500 - 550W

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.