x-kom hosting

Radeon 4870 Asus 512MB 2xDVI (PCI-E) vs Radeon 4870 Microstar 512MB 2xDVI (PCI-E) OC

perez
utworzono
utworzono

zastanawiam sie nad kupnem ktorejs z nich doradzcie :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Oba to referenty ?

Microstar podkręcona więc pewnie trochę lepsza :P

Gość
komentarz
komentarz

MSI OC jest lepsza bo jest wyżej taktowana - 780/4000 zamiast 750/3600, jeżeli MSI nie jest dużo droższa to możesz brać

Gość
komentarz
komentarz

Sam posiadam kartę graf. Microstaru, także po OC - tyle że mój to trochę już stary model 8600gt. Jednak karcie nie można nic zarzucić, działa bez problemu, temp. są w normie, jedynie co mi nie pasowało to chłodzenie - było okropnie głośne, być może przy hd 4870 tego nie będzie. Po założeniu accelero s1 rev.2 + acutake fan 120 jest cisza i wydajność :)

Tomiak
komentarz
komentarz

mam 2 pytania poza tematem

1 lepiej jest kupic np. asus 9600gt TOP czy bez oc i samemu ustawic takie takty jak w top?

2 po oc traci się gwarancje?

Gość
komentarz
komentarz
1.a tak poza tematem to lepiej kupic np. asusa 9600gt po oc czy bez i samemu ustawic takie takty?

lepiej samemu ustawić takty

po oc traci sie gwarancje?

nie

FrogsterPL
komentarz
komentarz
po oc traci się gwarancje?

Jak podkręcisz "z głową" i wszystko będzie działać, to nie. Jak "przekręcisz" i karta się przegrzeje (będzie "na stałe" wywalać artefakty, bez możliwości naprawy uszkodzenia), to stracisz.

perez
komentarz
komentarz

A jesli mam mobo z MSI to grafika bedzie lepiej sie spisywala jesli bd tej samej firmy??

ale asus ma lepsze traktowanie rdzenia

asus 850/3600 a MSi 780/4000 :unsure:

Akahan
komentarz
komentarz
A jesli mam mobo z MSI to grafika bedzie lepiej sie spisywala jesli bd tej samej firmy??

Nie to nie ma nic do rzeczy, ale Radek 4870 oc od MSI kosztuje tyle samo co inne Radosławy niepodkręcone... Bynajmniej na Komputroniku wszystkie są za 800 zł(nie powiedziałem, żeby tam kupować, tylko, że MSI kosztuje tyle samo co inne niepodkręcone).

EDIT: Pewnie patrzałeś na Komputroniku, a tam jest błąd w opisie, Asus ma 750/3600, a MSI 780/4000.

perez
komentarz
komentarz

Dzieki tez sie wlsanie tak zastanawialem ale myslalem ze komputronik to wiarygodne zrodlo dzieki bardzo pozdrawiam chyba koniec tematu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.