x-kom hosting

Jakiemu programowi ufać...

id_request
utworzono
utworzono

Witam, przed chwilą puściłem na 20min. SP2004 i chciałem sprawdzić temperatury. Niestety, nie mogę się w tym połapać. Oto porównanie CoreTemp i Everest'a w tym samym czasie:

beztytuusw1.png

Komu ufać ? CoreTemp czy Everestowi? Bo trochę nie rozumiem, skoro Core 1 i Core 2 mają ok. 50*C to skąd w Evereście temperatura procesora ok.60*C ?!

Na który program/wskaźniki patrzeć przy ewentualnym podkręcaniu ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Na obydwu masz rdzenie po 50C czyli ok

A temp. samego procka (nie rdzeni) to sprawdź w Biosie dla porównania

id_request
komentarz
komentarz

Jesteś jednym z tych, którzy potrafią w BIOSie sprawdzać temperaturę procesora pod obciążeniem ? ;P ;P ;P

''

Ale i tak dzięki.

falcon1984
komentarz
komentarz

W idle mi chodziło, żebyś sprawdził i porównał potem z Everestem w idle

id_request
komentarz
komentarz

OMGFT - W OCCT zmniejszyłem sobie temperatury 'krytyczne' z 70*C na 60*C w razie czego, zrobiłem jeden test 10min., potem chciałem zrobić 30min. ale już po 5 min. mi się wyłączył (~60*C na Core2). Oczywiście między jednym a drugim testem odczekałem trochę.

Najciekawsze jest to, że po 30min. w SP2004 miałem ~50*C !

Gość
komentarz
komentarz

Ja po poltora godzinnym tescie Orthosem na full procka mam 60-61 stopni

Dowódm w załączniku.

//powiedz mi jaki to ma związek z tym tematem?

//+10% warn za post nic nie wnoszący do tematu

//załączniki usuwam bo są zbędne

//vocativus

id_request
komentarz
komentarz

Chyba nie najgorzej, prawda ?

//2.12 Jeśli chcesz w treść postu wstawić obiekt graficzny, użyj formy zminiaturyzowanej - maksymalny dopuszczalny rozmiar obiektu graficznego 200px x 150px

//Następnym razem używaj miniaturek, full obrazów nie wolno ładować

//falcon

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.