x-kom hosting

HD 4850 czy da radę ?

Damiano166
utworzono
utworzono

Witam.

Czy HD 4850 Power Color da radę uciągnąć Crysis na detalach Very High na Windows XP 32 bit ?

Czy w pozostałych grach też będzie zachowana pełna płynność przy maksymalnych detalach ?

Czekam na odp. z góry Thx

:D

Art09
komentarz
komentarz
Witam.

Czy HD 4850 Power Color da radę uciągnąć Crysis na detalach Very High na Windows XP 32 bit ?

Czy w pozostałych grach też będzie zachowana pełna płynność przy maksymalnych detalach ?

:D

Tak ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Na jakiej rozdzielczości ?

Jaki proc i ram ?

Raczej nie, bo ta gra jest źle zoptymalizowana i nawet jak robili w SLI z mocnych GF to gra cięła

Art09
komentarz
komentarz

Eee tam, Crysis na Very High 1280x1024 noAA da rade. bez przycinania

falcon1984
komentarz
komentarz

W 1280x1024 pewnie tak, ale ludzie na większych rozdziałkach grają

wojtek1989
komentarz
komentarz

zacznijmy od tego że na XP nie ustawisz detali very high bo to obsługuje jedynie dx10 chyba że mam trefną wersje gry.... Co do tego czy pójdzie Ci na max możliwych to ciężko powiedzieć, ogólnie jakoś radeony kiepsko w crysisie chodzą :/ Wczoraj z nudów sprawdzałem na moim kompie ile fps będzie w crysis to na high i aax4 przeważnie było 30kl ale czasem spadało do 22. rozdz. 1280x1024.

Ja bym na twoim miejscu brał tą kartę i się nie zastanawiał.... Podejmować decyzję o wyborze karty na podstawie tego czy ruszy mi crysys na full czy nie jest błędne ze względu miedzy innymi że gra jest źle zoptymalizowana... robili nawet testy na 3way sli i też wynik był nie najlepszy....

falcon1984
komentarz
komentarz

Na XP wystarczy modyfikacja jednego pliku gry i działa Very High, i to działa też na oryginałach i piratach :P

perez
komentarz
komentarz

wydaje mi sie ze radek 4870 powinien pociagnac

Damiano166
komentarz
komentarz

Procesor:

E8400

Ram:

OCZ Platiunum rev 2.0 (2x1024)

Rozdzielczość to od 1024 - 768 do max 1280 - 1024

Tak jest ponieważ mam monitor CRT

Czekam na odp.

Sorka

Ramy będą :

DDR2 2048MB 1066MHz OCZ Reaper HPC (2x1024MB, DualDDR2, CL5)

Art09
komentarz
komentarz

Pójdzie spokojnie na 1280x1024 very high noAA

A jaka płyta główna i zasilacz ? (zasilacz konkretnie firma)

Damiano166
komentarz
komentarz

Płyta:

P5E X38

Zasilacz:

ATX 500W Chieftec CFT-500A-12S (Fan 120mm)

Wszystko będzie ok ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, wszystko pasuje (zasilacz i płyta ok)

Damiano166
komentarz
komentarz

Ok :D Thx za odpowiedzi.

SeBo232
komentarz
komentarz

Mi na 9800GTX'ie na Ultra High (tych zassanych z neta) do tego AA 4x i Vsync na rodziałce 1440x900 daje rade.. nie widać przycięć gry...

  • 4 tygodnie później...
kaammiil
komentarz
komentarz

to ja mam podobne pytanie.

tez mam monitor crt i kupuje kompa nowego z polecanych zestawów z takiegoż tez tematu na tym forum, i mam dylemat (mały,Duży) czy wziąść 4850 czy 4870 , bo bede grał napewno w rozdzielczości 1024 na 764 wiec czy opłaca sie płacic wiecej za karte.

może na takiej rozdzielczości 4850 to wystarczające rowiazanie na powiedzmy 2 lata do przodu.

powiem ze zestaw bedzie za około 2000zł wiec parametry chyba beda oczywiste.

grubys
komentarz
komentarz

Jak masz kasę to bierz 4870, jest wydajniejszy jakieś 25-30% ;)

pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.