x-kom hosting

ciemna vista nie lubi 9800gx2

kjerownik
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem z moją kartą asus en9800gx2...mam viste 64 i po instalacji najnowszych sterowników nvidi i restarcie system zatrrzymuje kartę - kod43?? dlaczego? inna sprawa - w menagerze urzadzeń widać kartę jako dwie z żółtym znaczkiem że zatrzymane. Robię wtedy tak - wyłączam je i włączam ponownie i przy włączeniu pierwszej obraz znika i pojawia się natomiast przy drugiej znika i już tak zostaje - tylko kursor w lewym górnym rogu, ale słyszę że vista normalnie działa, bo na ślepo daję rady ją zamknąć przez alt+f4. MOnitor mam lcd z wyjściem d-sub tylko i łączę się z kartą przejściówką...ma to jakieś znaczenie?

Liczę na waszą ogromną więdzę i doświadczenieUśmiech

P.S. zeby było dziwniej kilka razy system właczył sie normalnie i widział kartę i nie było żadnych problemów, ale najczęściej vista drażni me wrzodyDuży uśmiech

falcon1984
komentarz
komentarz

Instalujesz sterowniki do systemu 64-bit ?

kjerownik
komentarz
komentarz

No tak do visty 64 innych przecież nawet sie nie da...z jakich innych powodów może być błąd - kod43, jeśli stery są najnowsze z nvidi i podpisane cyfrowo?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.