x-kom hosting

X2 s. 939

19Adolf08
utworzono
utworzono

Witam! Mam pytanie czy opłacało by mi sie przesiąść z Amd Athlon 64 3500+ na coś X2?

Gość
komentarz
komentarz

Nie, ceny procków dwurdzeniowych na 939 wręcz odstraszają. Sprzedaj co masz i kup nowe mobo na AM2 (Foxconn 690G ~125zł) i procesor (np. 4800+ x2 ~150zł)

19Adolf08
komentarz
komentarz

A pamiątki?

Gość
komentarz
komentarz

Kingston KVR667 2x1gb ~110zł

19Adolf08
komentarz
komentarz

Hmmm... a coś da ta przesiadka czy te dwa rdzenie beda na pokaz tylko?

webber
komentarz
komentarz

Da sporo. Przy dwóch jajkach nawet zwykła praca z systemem jest wygodniejsza, poza tym 1 rdzeń 4800+ będzie mocniejszy od 1 rdzenia 3500+.

19Adolf08
komentarz
komentarz

Szczerze to ja bym wolał 2 jaja na 939 bo mam dysk twardy na ATA 133 czy cos takiego i bym musiał zmieniac na to nowe SATA. Dwa jaja na 939 mozna by gdzies w Łodzi kupić? ( woj. łódzkie ) Bo czasami mnie to złości ze właczy np. Tibie i musze czekac pół godziny zanim cos sie innego uruchomi bo proc jest styrany na 100%.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Szczerze to ja bym wolał 2 jaja na 939 bo mam dysk twardy na ATA 133 czy cos takiego i bym musiał zmieniac na to nowe SATA.

Nie musiałbyś. Chyba każda płyta główna z Socket AM2 ma także co najmniej jeden kanał ATA, czyli obsługuje minimum 2 urządzenia - np. dysk twardy i napęd optyczny.

19Adolf08
komentarz
komentarz

No tylko w tym problem ze mam dwa napędy optyczne i dysk twardy.

maciek9980
komentarz
komentarz

Nie będziesz musiał kupować nowego dysku - taniej wyjdzie kupić jeden napęd na SATA.

Anonim1
komentarz
komentarz
Szczerze to ja bym wolał 2 jaja na 939 bo mam dysk twardy na ATA 133 czy cos takiego i bym musiał zmieniac na to nowe SATA. Dwa jaja na 939 mozna by gdzies w Łodzi kupić? ( woj. łódzkie ) Bo czasami mnie to złości ze właczy np. Tibie i musze czekac pół godziny zanim cos sie innego uruchomi bo proc jest styrany na 100%.

Mistrzu ja nadal jadę na ATA i co tam :D

maciek9980
komentarz
komentarz

Ja też mam dysk na ATA100...

19Adolf08
komentarz
komentarz
Mistrzu ja nadal jadę na ATA i co tam :D

Tak miszczu tylko ze ja mam dwa napędy optyczne i dysk twardy więc znajdz mi taśme na na ATA 133 z trzema wgniazdami. O to mi własnie chodzi a wy dzieci mnie nie rozumiecie.

maciek9980
komentarz
komentarz

Po pierwsze: nie dzieci, bo z naszej trójki, to Ty jesteś najmłodszy

Po drugie: Nie ma taśmy ATA133 z trzema gniazdami, gdyż 1 kanał obsłuży tylko dwa urządzenia

Po trzecie: Anonim1 prawdopodobnie po prostu czegoś nie doczytał

Akahan
komentarz
komentarz

A po 4 widzę, że nie dasz się na AM2 namówić to trudno będziesz płacił za procka kilka razy więcej niż na AM2... To już lepiej wyjdziesz kupując jeszcze jeden napęd na SATA i ten napęd na ATA wywalić...

Anonim1
komentarz
komentarz
Tak miszczu tylko ze ja mam dwa napędy optyczne i dysk twardy więc znajdz mi taśme na na ATA 133 z trzema wgniazdami. O to mi własnie chodzi a wy dzieci mnie nie rozumiecie.

Co za problem kupić nagrywrkę czy tam napęd na sata?

borysek
komentarz
komentarz

może spróbuj wylicytować na allegro jakiś używany za ~150zł bo jak widzę że 4600+ kosztuje 470zł to normalnie zgłupiałem

lub bierz 3600+ za 250zł http://allegro.pl/item405210346_athlon_64_...x_2000mhz_.html

wszystko zależy jeszcze od twoich funduszy, ale najlepiej wyjdziesz jeśli zrobisz przesiadkę na AM2 ( możesz sprzedać 2 napędy i kupić 1 Sata )

19Adolf08
komentarz
komentarz

Dobra, przeboleje na tym te 2,5 roku. Na 18-stke jak dostane $$ to moze se cos kupie better. :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.