x-kom hosting

Asus 8800gts

Fabio666
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.Niedawno kupiłem sobie tą karte i jako że 1 raz posiadam grafike do której trzeba podpiąć dodatkowe zasilanie zastanawiam sie czy do obu końcówek musze podpiąć zasilanie??Bo od kabla który podpinam pod kartę odchodzą 2 końcówki dlaczego??Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość :-) 1 raz sie z tym spotkałem

falcon1984
komentarz
komentarz

Wystarczy jeden kabel podpiąć, jeśli jednak robisz overclocking karty solidny to wtedy najlepiej obydwa

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A jak masz wolne wtyczki, to też podłącz obydwa kable ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

A co dają dwa kable bez O/C ? Bo u mnie na Galaxym + lekki O/C mam jedną wtyczkę i wszystko śmiga elegancko ...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nic, ale po co się ma wolna wtyczka po obudowie walać :D Zresztą, jak autorowi się nagle zachce podkręcać kartę, to mnie sama myśl, że "trzeba wyłączyć kompa i podłączyć wtyczkę" by skutecznie zniechęciła ;) No ale jak uważacie.

Fabio666
komentarz
komentarz

Mam jeszcze jedno pytanie.Mianowicie przy uruchamianiu komputera wentylator od karty graficznej kręci sie chyba na max obrotach przez 2 sekundy a potem(słuch o nim ginie) tzn nie słychać jego pracy.To świadczy o tym że jest taki cichy?Czy jest jakoś uszkodzony?Jedyną możliwością żeby słyszeć jego prace jest włączenie kompa ponownie i wtedy naprawde bardzo szybko sie kreci przez 2 -3 sek

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak jest w referentach, to norma

Po kilku sekundach schodzi na mniejsze obroty

Fabio666
komentarz
komentarz

A temperatury jakie powinny być ?Na atitoll temperature mam między 55 a 75(w stresie).Jak narazie jestem zadowolony z karty jedyna gra której zdarzyło sie przyciąć to Colin dirt jak ustawiłem sobie na high na rozdziałce 1024 na 768.Jestem troche zdziwiony bo na tej rozdziałce nawet crisis na high mi nie sie nie przycinał.Gry w jakie grałem na high na rozdzielczosci 1280 1024 to bioshock timeshift lost planet mass efeckt call of duty 4 grid wszystko śmiagało pięknie tylko ten colin;/

falcon1984
komentarz
komentarz

Temperatury masz w normie

A Colin jest źle zoptymalizowany i niestety tnie na high lub ultra, jak inne gry chodzą to się nie przejmuj

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.