x-kom hosting

którą grafe wybrać i czy ten zaislacz uciągnie jedną z nich

yoho
utworzono
utworzono

co lepiej wybrać HD4850 PowerColor 512MB czy 8800GTS Asus 512MB (ja jestem na stawiony na tego GF (mało żre prądu, cichy, dobre o/c i się nie grzeje)

i kumpel pyta czy:

amacrox warrior 400W uciągnie 8800GTS Asus 512MB

FrogsterPL
komentarz
komentarz
co lepiej wybrać HD4850 PowerColor 512MB czy 8800GTS Asus 512MB (ja jestem na stawiony na tego GF (mało żre prądu, cichy, dobre o/c i się nie grzeje)

GF nie żre wcale mało prądu, to po pierwsze :D Po drugie, Radeon żre tylko ok. 10W więcej i też nie jest wcale głośny. Co do O/C - tu oczywiście się zgadzam, GF góruje. Osiągi kart są bardzo podobne i powinieneś obejrzeć sobie ten test:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=4311

Oczywiście 9800 GTX traktuj jako 8800 GTS-512, bo to niemal to samo. Sprawdź gry, które Cię interesują, i na tej podstawie wybierz kartę dla siebie.

i kumpel pyta czy:

amacrox warrior 400W uciągnie 8800GTS Asus 512MB

Powinna chodzić. Jeden z użytkowników tego forum ma ModeComa MC-400ATX (konstrukcyjnie bardzo podobny do tego Amacroxa) i działa mu bez problemu Radeon HD4870 (na dodatek podkręcony). Upewnijcie się jednak, że ten Amacrox to naprawdę model 400W (czyli AX-450PNF czy jak to się zwie), a nie AX-400PNF, bo ten ma 350W.

Anonim1
komentarz
komentarz

HD 4850 się nie grzeje!!!

Radek w spoczynku ciągnie mniej prądu.

yoho
komentarz
komentarz

tak, tak on ma tego Amacroxa ''450PNF''. ale akurat mu się zrąbał (zajrzyjcie na temat w obudowach zasilaczach).

Ta opinia z tym prądem była wystawiona przez użytkownika mającego tę grafę.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
HD 4850 się nie grzeje!!!

Na referencyjnym chłodzeniu się grzeje, i nie mów że nie.

Machur
komentarz
komentarz

ja bym bral GeForce;) zadnych problemow, a tu musisz sie martwic temperatura, nie wiem jak teraz ze sterownikami jest w ATI ale kiedys bywaly problemy;) ogolnie GeForce jest bezstresowy

FrogsterPL
komentarz
komentarz
a tu musisz sie martwic temperatura

Martwić to tam znowu nie... Chyba, że się ma obudowę sprzed 10 lat, która nie ma praktycznie w ogóle otworów wentylacyjnych...

Co do sterowników ATI - Catalysty 8.6 są jak najbardziej OK. Ale nt. 8.7 zaś krążą wieści, że są beznadziejne... Ale testów ani artykułów na ten temat nie widziałem póki co.

yoho
komentarz
komentarz

no to z tymi temp. i sterownikami to akurat wiem. chciałem się upewnić czy warto te 30zł dopłacić i mieć mniej problemów. O obudowę się nie martwię EasyCase 3358 to bdb. obudowa o niskiej cenie. miejsce na 2 wentyle 120x (z czego 1 już zamontowany) i wentyle 80x. a i tak już kupiłem do niej te 3 wentyle :) .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.