x-kom hosting

Problem z grafika ?

Klimas1778
utworzono
utworzono

Mam problem z grafika... Mam Karte Graficzna GeForce 8500GT wiem ze to już przeżytek.. ale... chciałem ostatnio obejrzeć film na kompie.. i .. nie moglem oglądać ponieważ film pokazywał sie "niecały w grafice" tzn hmm takie rysy aby... i cały czarny ekran.. może miał ktoś taki problem i uporał sie z tym?? Z góry dziękuje i PozdRoo

PS. Próbowałem zmiany sterowników.. ale nic to nie dało

Bamu
komentarz
komentarz

Tak się dziej na każdym filmie czy tylko na tym ??

Klimas1778
komentarz
komentarz

Yy :( na każdym... który odpalę... Kodeki próbowałem zmienić nic nie daje... mam narazie ffdshow ... i nic ;/

Bamu
komentarz
komentarz

http://www.programs.pl/program,159.html - spróbuj te kodeki

zainstaluj i uruchom komputer ponownie

Klimas1778
komentarz
komentarz

Jejejeje.... :) Działa... :D dzięki za pomoc :) tych kodeków nie instalowałem :) od razu mi działają filmy :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja osobiście używam i polecam mix: CCCP codeki + do oglądania program SubEdit Player :)

Klimas1778
komentarz
komentarz

Kiedyś wytestuje... :) teraz mam problem z DirectXem ... :( Zainstalowałem kiedyś DXa 10 pod XPka... bylem młody i głupi... a teraz chce go usunąć ale nie chce formatować kompa :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.