x-kom hosting

problem z dyskiem

przemoso
utworzono
utworzono

Mam problem, za każdym razem jak wyłaczam komputer pojawia mi sie komunikta z bledem, ze stacja dysku A jest nie zamknieta, jak to naprawic?

z gory dzieki!!

[ Dodano: 2007-03-25, 16:07 ]

tak dokładnie to jest napisane:"stacja nie jest gotowa do uzycia być może jest otwarta. sprawdź stacje A upewnij się że włożono do niej dysk i że zamknięto stacje"

Nie wiem co powoduje ten problem, wydaje mi się ze to zależy od dysku. z góry dzieki.I sorrki za tego pierwszego posta :P

adam93
komentarz
komentarz

Mialem Ten Problem Ale Jak Wymienilem Stacje Dyskow Znikl ...Moze to jedyny sposob albo sprobuj odinstalowac urzadzenie i zainstalowac od nowa ...moze pomuc

Liber
komentarz
komentarz

wyjmij mechanicznie FDD - floppy disck driver - naped dyskietek :P proste odkręcasz obudowe, wyjmujesz kabelki i masz! ;)

tazman
komentarz
komentarz

Jeśli stacja była wymieniana z powodu wcześniejszych kłopotów, to wniosek,

że:

- została wymieniona niechlujnie, bo np. nie dociśnięto taśmy sygnałowej,

zgięto jedną z nóżek czy źle przykręcono stację i zacina się jakiś czujnik;

Oczywiście zakładam, że reszta sprzętu i system operacyjny pracują poprawnie

(nie ma kłopotów z przegrzewaniem, pamięcią, uszkodzeń dysku ani błędów w

systemie plików, Windows są połatane i bez szkodników), a dyskietki są

nieuszkodzone, niezabrudzone i wkładane do stacji poprawnie.

przemoso
komentarz
komentarz

juz sobie poradzilem z tym. wystarczyly niewielkie zmiany w biosie i juz blad sie nie pojawia. ale i tak dzieki za pomoc :P

cinomatic
komentarz
komentarz

No fajnie ze sie domysliles ... a w biosie pewnie wylaczyles botowanie z dyskietki i juz bylo KO :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.