x-kom hosting

ECS K7vta3 v3.1

lolek00
utworzono
utworzono

Jaki maksymalnie procesor obsluzy plyta ECS K7VTA3 v3.1??prosze o odp.

Gość
komentarz
komentarz

Athlon XP 2400+ na szynie FSB133 (266). Żaden procek na FSB166 na tej płycie nie będzie pracował poprawnie.

19Adolf08
komentarz
komentarz

A czasem nie 2600+ ale tez na 133?

Gość
komentarz
komentarz

19Adolf08, a widziałeś gdzieś na rynku taki procesor? Ja się osobiście z nim nie spotkałem i na allegro nigdy takiego nie znalazłem. Prawdopodobieństwo zakupu takiego procka graniczy z cudem.

19Adolf08
komentarz
komentarz

Barton`y to mobilne? Ja zawsze słyszłame ze ludzie go tak zachwalaja za oc wiec myslalem ze to do normalnego PC.

Gość
komentarz
komentarz

Jest, ale ta płyta go poprawnie nie wykryje. Więc nie będzie on działał poprawnie. Ta płyta obsługuje max Athlona XP 2600+ na rdzeniu thoroughbred, który jest praktycznie nie do kupienia (właśnie z powodu pojawienia się na rynku Bartonów). Dlatego też podałem maksymalny procesor (Athlon 2400+), który można bez problemów kupić.

19Adolf08
komentarz
komentarz

Aha no dobra. xD

lolek00
komentarz
komentarz

pomylka!!

Dlaczego w everescie mi pisze ze moja plyta glowna jest w wersji ECS k7vta3 v3 a jak sie uruchamia komputer to na monicie poczatkowym wyswietla ECS k7vta3 v3.0d???

Moze na ta plyte glowna na ta v 3.0d wchodza nowsze procesory bo ja jednak nie mam 3.1 :/ prosze o odp jakie procesory wchodza max na 3.0d

19Adolf08
komentarz
komentarz

A w biosie nie mozesz sprawdzic do ilu mozesz ustawic fsb? Jak dla mnie to jest inna wersja tej samej plyty glownej wiec bedzie to samo. Haha tego posta napisałem z zamkniętymi oczami. :D:D:D:D Nie ma to jak grac w tibie. :P Pewno za to warna dostane. ^^

lolek00
komentarz
komentarz

Maksymalne FSB w biosie to 166 :) wiec?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.