x-kom hosting

Gigabyte-G33M0DS2R

Angolek
utworzono
utworzono

Mam pytanie podejdzie mi pod ta płytę(GA-G33M-DS2R) C2D E8500???????????nie jestem pewien wiec proszę o pomoc z góry dzięki ;)

Gość
komentarz
komentarz

Intel Core™ 2 Duo E8500 3.16GHz 6MB Wolfdale 45nm C0 65W 1333 F8a - BIOS

CPU Support Twoja płyta główna

Musisz zaktualizowac BIOS do wersji F8a i ci podejdzie :)

BIOS'y do twojej płyty głównej

Zalecam wgrac najnowszy beta czyli F8e :)

Najnowszy BIOS pobieranie: http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherb...mp;FileID=13532

Rozpakowywujesz, nagrywasz pliki na dyskietke wchodzisz w BIOS "Delete" nastepnie bodajze F8 Q-update BIOS i postepujesz z instrukcjami an ekranie wrazie czego instrukcja tam pisze.

Angolek
komentarz
komentarz

Dzięki jesteś wielki ;)

ale skąd ja mam mieć dyskietkę może być karta pamięci albo pamięć usb???

Gość
komentarz
komentarz
Zalecam wgrac najnowszy beta

Nie polecam biosów w wersji beta, wiele osób się na tym przejechało.

Angolek
komentarz
komentarz
Nie polecam biosów w wersji beta, wiele osób się na tym przejechało

Czyli F8a tylko

Gość
komentarz
komentarz

Nie sluchaj ja na 4 wersjach BIOSu Gigabyte jechalem przez pol rokuz anim 17 lipca wydali finalnego BIOs'a F13 i wszystko chodizlo owszem jest to beta, ale jesli chcesz miec E8500 a przy BIOS'ie F8e pisze update cpu tzn ze zaktualizowali w tej wersji obsługe procesorów przez BIOS czyli tylko to poprawili, a reszta jest ta sama co w ostatniej finalnej wersji BIOS'u pozatym wgrywasz BIOS ze strony Gigabyte wiec jak cos masz gwarancje.

Angolek
komentarz
komentarz

Dobra tak zrobię :D Mam jeszcze jedno pytanie mam BFG 8800 gts oc.intel D915 itd i podkreciłem wszystko na maxa przy zasilcę 300w co mi grozi????duże bum

Gość
komentarz
komentarz

Sylwester przed wczesny :D:D

Angolek
komentarz
komentarz

to powiec mi gdzie mam kupic lepsze zasiłkę do micro atx??;-(

Gość
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia :) Moze znajda sie madzejsi co ci pomoga narazie zaktualizuj BIOS i napisz tu czy poszedl i czy sie system uruchomil??

Angolek
komentarz
komentarz

ok.klocka dopiero dostane w piątek i się odezwę :) dzięki za pomoć

swirek
komentarz
komentarz
Zalecam wgrac najnowszy beta czyli F8e smile.gif

Nie zalecam wgrywania zadnych BIOSow beta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.