x-kom hosting

Proszę o pomoc!!

sequel
utworzono
utworzono

Witam! Od około 2 tygodni mam następujący problem: otóż kiedy otwieram jakąś stronkę w ie zaczynają się dziać różne dziwne rzeczy. Po pierwsze otwierają mi się jakieś dodatkowe strony, reklamujące róznego rodzaju Antyvirusy, albo okienka, w które wystarzy kliknąc aby rozpocząc ściąganie wirusa. Przy okazji ochora Avasta podaje, że jest to reklamiarz, który chce się dostać i zawsze blokuje połączenie, ale nic to nie daje. Skan avastem nic nie wykrywa. Natomiast po przeskanowaniu Ad-Aware SE wyskakuje problem. Otóż okazuje się że mam zarażone Cookies - dokąłdnie Trackin Cookies i MRU LIST. Po usunięciu problem nadal jest. Nie wiem już co robić. Prosze o poradę co zrobić i może jakiego leposzego antivira zainstalować!

Z góry dziękuje!!!

adam93
komentarz
komentarz

Goraco Polecam NOD 32 !! Baza Wirusow sama sie aktualizuje i wystarczy jeden klik do skanu :)

Kantek
komentarz
komentarz

Wsumie tez bym polecił NODA albo AVG i zabezpiecz sie w dobry firewall np Sygate Personal Firewall

koles
komentarz
komentarz

spróbuj przeskandować system MKS lub kaspersky online podaje adresy

mks.com.pl/skaner

kaspersky.pl/virusscanner.html

A jak będzie bardzo źle to format c ;) ale tu już w ostateczności

Pozdrawiam

Kantek
komentarz
komentarz

A i jeszcze radze zmienić przeglądarkę bo IE ma strasznie dużo błędów i dziur zawsze

koko
komentarz
komentarz

Jeżeli nie masz wiele do stracenia to poprostu przywróc system z przed tych 2 tygodni. Albo dobry antywirus.Też kiedyś robiły mi się takie dziwne rzeczy na internecie i mnie pomogło przywracanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.