x-kom hosting

HD4850x2 czy HD4870

FutureTrance
utworzono
utworzono

Jak widać w tytule nad tym sie zastanawiam;]Kompa kupuje w tym tygodniu..Ale dalej nie wiem jaką wybrać karte;/HD4870 kosztuje 700 zł a za HD4850 w CFie wydam 900 zł i mam większą wydajność choć czy nie lepiej kupić najpierw jedną HD4870 a za pół roku drugą?Mam 15 lat i nie chce rodzicom narzucać wydatków..Przecież HD4850 w Cfie ma podobne osiągi jak HD4870 w Cfie..Pomóżcie;]

Gość
komentarz
komentarz

ja brałbym jednego 4870 , a za 0,5-1 rok kupił drugiego.

FutureTrance
komentarz
komentarz

A jakiej firmy?

BlackRaven
komentarz
komentarz
A jakiej firmy?

Najtańszej, to i tak generalnie wszystko to samo...

FutureTrance
komentarz
komentarz

A wyniki jednego HD4870 są podobne do HD4850 w CFie?

Ebola
komentarz
komentarz

Nie... dwa 4850 szybsze ale na jednym 4870 i tak pograsz we wszystko. Bierz jednego 4870 a za pół roku dokupisz drugiego...stanieje do tego czasu sporo.

Anonim1
komentarz
komentarz

Zależy wszystko od procka.

Widać na forum, że procki na 3GHz są za wolne do HD 4850, a do HD 4870 potrzeba już troszeczkę więcej mocy procesora.

Art09
komentarz
komentarz

Tak, nawet w niektórych opcjach wyższość uznaje HD4870 :) oczywiście zależy to też od procesora.

Ja także mam "dylemat" którą z kart wybrać, i myślę że HD4870 .. a za 2,3 miesiące kupił bym drógą HD4870 :)

FutureTrance
komentarz
komentarz

Czyli bd musiał podkręcić E8400?

Gość
komentarz
komentarz
Czyli bd musiał podkręcić E8400?

Tak.

Ebola
komentarz
komentarz

Do 4870 przydało by sie...napewno wyszło by to na lepsze...mysle ze 3.4ghz-3,6ghz i 4870 pokaze co potrafi...

FutureTrance
komentarz
komentarz

A trudne jest takie podkręcanie?Bo jestem w tym zielony..Można coś zapsuć?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.