x-kom hosting

Procek pod Socket 370

Mattix95
utworzono
utworzono

Yo :) !

Mam stary komp ale wszystko w nim wymieniam . Zmieniłem już Monitor , Nagrywarkę , Ram , Wentylacje w budzie , Głośniki , Panią Muzyczną ( kartę dźwiękową ) :P . Do wymiany została karta graficzna i procek . Myślę nad kupnem GeForce 9600 Gt ale wiem że procek będzie ją spowalniał .

Teraz mam problem : Chcę kupić procek pod Socket 370 ale nie ma ogólnie w sklepach ( może w niektórych ) . I teraz jaki wybrać ? Aktualnie posiadam Intel Celeron-S Tualatin . Jaki teraz dobry dostanę i w jakiej cenie .

Mój komputer :

Procek : Intel Celeron-S 1200 MhZ ( Tualatin )

Ram : 2 x 1 Gb Kingston DDR1 CL3 PC3200

Płyta Główna : ESC P6S5AT

Grafa : ( zawsze nie wiem jak napisać ale ... ) Galaxy Geforce fx5500

Zasiłka : 400 Wat Tro - 404 ( JANUS ) (heh)

Dysk : WD80 Gb

swirek
komentarz
komentarz

Ta plyta glowna ma port grafiki AGP 4x. Po pierwsze nie mozna tam wlozyc 9600GT, ktora jest na PCIe. Po drugie w ogole kazda karta ktora ma AGP 8x bedzie spowalniana nie tylko przez procesor ale przez sam port na plycie (do 4x). Zastanow sie czy warto kupowac nowa grafe do tej plyty czy nie lepiej zlozyc cos nowego? Do kazdego nowego zestawu mozesz wlozyc swoje juz zmienione podzespoly czyli:

Monitor , Nagrywarkę , Ram , Wentylacje w budzie , Głośniki , Panią Muzyczną ( kartę dźwiękową ) :P

No moze poza RAMem ;)

Anonim1
komentarz
komentarz

Nie! Nie ma dużej różnicy pomiędzy AGP 4x a 8x. (widać je tylko w 3DMarkach).

Bierz jakiegoś radka :D

Mattix95
komentarz
komentarz

Czy można byłoby go trochę podkręcić ?

Akahan
komentarz
komentarz

No można by było, ale ja wiem czy tak dużo ja kiedyś swojego Celerona 700 MHz na 750 MHz zrobiłem i już komp nie wstał(Ahh Celeron 700 Mhz w 2000 r. to był super sprzęt)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.