x-kom hosting

DVD DL na NEC ND-3550A!

Thriorth
utworzono
utworzono

Cześć!

Mam problem, otóż dziś pierwszy raz w życiu wypalałem swoją kopię na DVD+R (DL). Obraz nagrywałem w DVD Decrypter z prędkością 2.4x i z BookType ustawionym na DVD-ROM. Moja nagrywarka to NEC ND-3550A. Nie wiedzieć czemu, ku#wa! wyskoczył mi następujący błąd TUTAJ, być może ktoś z Was wie o co chodzi, bo ja nie mam pojęcia. Cholera! Moje pieniądze poszły do kosza. :x

adam93
komentarz
komentarz

Wiesz Co przezuc sie na Alcohol 120% polecam jesli problem bedzie sie powtarzal wina sprzetu

Thriorth
komentarz
komentarz

Alcohol'a 120% używam już od dłuższego czasu. W DVD Decrypter wypalałem ponieważ w Alcohol'u nie ma możliwości zmiany BookType na DVD-ROM. Dlaczego wyskoczył mi błąd "Wejścia/Wyjścia"? Czy jak zmienię DMA na PIO to błąd zniknie?

tazman
komentarz
komentarz

nero info tools zobacz czy twa nagrywarka obsługuje ten format zapisu, nadto zaktualizuj w niej bios i po problemie

Thriorth
komentarz
komentarz

Już myślałem o aktualizacji Firmware, lecz spotkałem się z opiniami, że mogę tym zaszkodzić swojej nagrywarce. Dlatego mam przed tym obawy. :(

EDIT: Według Nero InfoTool nie mam w systemie zainstalowanych sterowników ASPI? Czy przez to również mogę mieć problemy?

tazman
komentarz
komentarz

Ależ tak zainstaluj czym prędzej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.