x-kom hosting

procesor od starej plyty głównej

mordzik
utworzono
utworzono

otóz posiadam dwurdzeniowy procesor pentium D 2,80GHz.do tego mam płyte główną asus p5vd2-mx i chce ją wymienic na tę http://allegro.pl/item404795300_asus_p5n_e..._f_v.html#photo

otóz moje pytanie brzmi czy nie byloby zadnego problemu z przestawieniem procesora ze starej płyty do nowej?

webber
komentarz
komentarz

Odpowiedź masz na aukcji.

Obsługiwane procesory: Pentium 4/Celeron/Pentium D/PentiumEE/Core2Duo/Core2EE/Quad-core
mordzik
komentarz
komentarz

no to ze on pasuje to wiem ale czy nie bedzie zadnych problemów z przestawieniem.?i jeszcze jedno pytanko czy ta plyta jest lepsza od ojej starej?

swirek
komentarz
komentarz

problemów z przestawieniem
Z przekladaniem procesora z plyty na plyte nie ma problemow jesli ktos jest minimalnie sprawny manualnie i wszystko robi powoli i dokladnie. Pamietaj, ze zalecane jest wyczyscic zarowno procesor jak i chlodzenie z resztek pasty po demontazu oraz nalozenie nowej pasty termoprzewodzacej przed montazem procka w nowej plycie.
mordzik
komentarz
komentarz

ah no o pascie to nie wiedzialem wielkie dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.