x-kom hosting

Wybór gf 8800 GTS

kosciak
utworzono
utworzono

Witam,

to znowu ja, ale w innym temacie ;) Zestaw mam już praktycznie złożony (na papierze, nic tylko zamawiać), jednak nie wiem jaki konkretny model karty graficznej wybrać. Chyba kupię ją na allegro, tutaj link: http://www.allegro.pl/search.php?string=88...p;category=4312

Proszę o pomoc, gdyż nie wiem, która firma jest najlepsza, ktory model (szyna 256mbitow, czy 3xx - ktora ma chyba nizsze taktowanie rdzenia i pamięci, wiec teoretycznie gorsza... itp. itd.)

Z góry dziękuję. :)

PS. zestaw to:

proc - intel e8400

plyta główna - asus p5q-delux

ram - mushkin redline 2x2gb 1066mghz

zasilacz - corsair 520W (ten z odpinanymi kablami)

obudowa - antec 900

naped - jakis za 80zl

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Adexis
komentarz
komentarz

podobno 9600 są podobne wydajnościowo do 8800 ja osobiście mam zotaca 9600GT APM! edition i zaplacilem za niego 420zl miesiac temu

Core clock 725

Shader Clock 1750

memory clock 1000

kosciak
komentarz
komentarz
podobno 9600 są podobne wydajnościowo do 8800 ja osobiście mam zotaca 9600GT APM! edition i zaplacilem za niego 420zl miesiac temu

Core clock 725

Shader Clock 1750

memory clock 1000

Przecież gts ma znacznie wyzsze taktowanie pamieci... a roznica w cenie srednio ok. 50zl. Nie ma sensu oszczedzac, z tego co wiem, to 88gts jest duuuzo lepszy niz 9600gt.

falcon1984
komentarz
komentarz

8800GTS jest sporo lepszy od 9600GT

8000GTS > 8800GT > 9600GT

falcon1984
komentarz
komentarz

Te same takty i chłodzenie co EVGA. Tyle że firma i warunki gwarancji o wiele lepsze. Jak uważasz 60zł różnicy to sporo.

Nie wiem czy jeszcze się czymś różnią te karty niestety

kosciak
komentarz
komentarz

hm... odświerzam temat, gdyż mam kolejne pytanie. Bowiem znalazłem kartę graficzną, która wydaje się być lepsza od 8800gts. Proszę o jej ocenę (czy firma jest dobra, co z taktowaniem pamieci i rdzenia, itp. itd.) I przedewszystkim czy taki zakup jest bezpieczny - boje sie tego, ze karta moze nie dzialac lub za kilka miesięcy okaże się, że coś się zepsuło... ;/ Nie mam pojęcia czy kupić ja na allegro czy bezpiecznie w sklepie - ale gorszy model (8800gts)

oto link do tej karty:

http://allegro.pl/item405472180_club3d_gef...0_08_00_37.html

bardzo proszę o szybką odpowiedź.

falcon1984
komentarz
komentarz

To jest karta na starym układzie, 8800GTS 512MB jest od niej lepszy

kosciak
komentarz
komentarz

hihihi, mozliwe, że uda mi się kupić gf gtx260, bardzo proszę o wskazanie konkretnego modelu/i, który polecacie lub karty graficznej w podobnej cenie, ale lepszej ^^

Najlepiej by było gdybyści wskazali kilka propozycji - myślałęm nad Zotakem, EVGA, Asusem lub Leadtekiem.

Pozdrawiam. (komputer składam chyba juz w przyszłym tygodniu :) pozdro :D)

falcon1984
komentarz
komentarz

EVGA albo Asus będą OK

kosciak
komentarz
komentarz

thx mate! :)

BTW powinienem wtedy zmienić zasilacz na mocniejszy? np. corsair 620W? I czy ta płytka Asus P5q delux w pełni obsłuży tę kartę. To już (mam nadzieję) ostatnie pytanie. Więcej nie powinienem już Cię męczyć ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, płyta obsłuży kartę

Zasilacz powinien uciągnąć spokojnie tą grafikę również

Gość
komentarz
komentarz
BTW powinienem wtedy zmienić zasilacz na mocniejszy? np. corsair 620W? I czy ta płytka Asus P5q delux w pełni obsłuży tę kartę. To już (mam nadzieję) ostatnie pytanie. Więcej nie powinienem już Cię męczyć

Zobacz czy P5Q Deluxe jest w nowej rewizji, bo w starej kondensatory przeszkadzają w włożeniu GTX260 / GTX280

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.