x-kom hosting

Palmphone jakie polecacie modele?

maciexus
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie, potrzebuje jakiegoś palmphona zależy mi głównie na tym żeby miał GPS'a , HSDPA i UMTS. Rozglądałem się za HTC Cruise, ale nie jestem do końca do niego przekonany ze względu na nie dużą rozdzielczość (240x320). Proszę o jakieś propozycje.

suar
komentarz
komentarz
Proszę o jakieś propozycje.

Moje propozycje: HTC P3700, P4550, P6500, Asus P750, Gigabyte MS800.

maciexus
komentarz
komentarz

Widziałem je wszystkie (nie licząc jednego) tylko że żaden z nich nie ma rozdzielczości ekranu większej niż 320 x 240 pikseli.

astrorek
komentarz
komentarz

NOKIA N95, tylko ta wersja z GPS-em, lub Samsung i780.

borysek
komentarz
komentarz

iPhone 3g ?

  • 1 miesiąc później...
n31T
komentarz
komentarz (edytowane)
NOKIA N95, tylko ta wersja z GPS-em, lub Samsung i780.

Przepraszam bardzo za odkopanie tematu, lecz musiałem... Astorek, widziałeś kiedyś n95 bez GPS'a, bo ja nie, poza tym ma ona wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, a maciexus wyraźnie napisał że chciałby coś z większym wyświetlaczem Po drugie, n95 nie jest palmphonem, tylko zwykłym telefonem. Co do boryska i jego iphone'a 3g... pozostawię bez komentarza. Powiem tylko że iphone nie jest telefonem godnym polecenia, tylko przereklamowanym wytworem firmy Apple.

// widzisz sam wiesz, że nie odkopujemy starych tematów

// takie kwestie możesz załatwiać z użytkownikiem prywatnie

// następny post będzie karany ostrzeżeniem

// Tomek

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.