x-kom hosting

Co powinienem wybrać.?!

dmz
utworzono
utworzono

Siemano przymierzam sie do zakupu nowego procesora, i jestem w kropce. Chciałbym połaczyć ze soba dwie rzeczy CENA & WYDAJNOŚĆ. Mam w głowie 4 typy, E4500 lub E4600 lub E4700 lub E7200 który wg. was jest najlepszy? Chodzi mi o procesory w przedziale do 300/400 zł. Jeśli ktoś ma jeszcze cos innego to podajcie. Komp służy głownie do Gier. Jeśli mogłbym prosić to jeśli podacie jakiś procesor to dodajcie jaka płyte głowną do tego zeby ładnie smigało. Z góry wielkie dzieki.

PS. mam 8800GT a za jakies 2/3 miesiace przymierzam sie do kupna GTX 280 niechciał bym zeby procesor ograniczał te karty bo z tego co sie dowiedziałem to moj Athlon 4400+ (2,3Ghz) ogranicza 8800GT wiec pewnie GTX 280 tez nie pokaze czego potrafi. POZDRO

seba115
komentarz
komentarz

masz Athlona a chcesz kupic Intela?

Zamierzasz zmienić płytę główną?

kaziii
komentarz
komentarz

Jeżeli masz dobrą płytę do OC i chcesz się w to bawić to bierz E4600, ale wtedy wypadałoby dokupić chłodzenie. Dobrym rozwiązaniem jest też E7200, którego robią w 45 nm.

Edit.

Ha, właśnie. Kolega wyżej ma rację... :)

dmz
komentarz
komentarz
masz Athlona a chcesz kupic Intela?

Zamierzasz zmienić płytę główną?

Tak, dlatego prosilem ze jesli podajecie procesor podajcie do niego najlepsza płyte głowna ;)

kaziii
komentarz
komentarz

Sorki, nie doczytałem. A jaka kwota na płytę?

dmz
komentarz
komentarz

200/300zł raczej nie wiecej ;( nie mam wiecej funduszy :P

Gość
komentarz
komentarz

E7200 + Abit Ip35

Ebola
komentarz
komentarz

Procesor E7200 i do tego Foxconna P35A-S / Abit IP35... ten Foxconn na apollo.pl kosztuje 270zł ;)

dmz
komentarz
komentarz

Czyli E7200 ? ( mozna wiedzieć czego?) zaraz skocze do działu z modding zapytać chłopakow jak tam u niego z O/C :D

Akahan
komentarz
komentarz

E7200 oferuję najlepszą wydajność w swojej cenie... Jak u niego z O/C, jak w każdym C2D czyli bardzo dobre...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.