x-kom hosting

Problem z kartą

mati83
utworzono
utworzono

Ostatnio mój monitor jakos dziwnie zmieniał kolory tzn.raz obraz był cały rózowy raz niebieski wiec poszukałem na jakims forum co trzeba zrobic aby sie poprawiło i wyczytałem tam zeby kabłem poruszac. No i tak własnie zrobiłem ale nic nie pomogło wiec postanowiłem wyciagnac karte graficzna i tak miej wiecej wyczyscic z kurzu. Gdy złozyłem juz wszystko spowrotem właczyłem kompa i nic zadnego obrazu nie było.Na poczatku myslałem ze to monitor bo inni uzytkownicy tez mielie taki problem ze nic nie było widac na monitorze ale dla upewnienia sie wziołem kompa do kuzyna i podłaczyłem go do jego monitora no ale było to samo co i u mnie. Wiec wynika stad ze musiałem cos z karta graficzna zrobic i nie wiem czy mogłem ja zepsuc czy cos jak myslicie co sie mogło stac ?

webber
komentarz
komentarz

Wyjmij kartę z kompa, przeczyść styki jakimś alkoholem (jakiś spirytus itp), samo gniazdo w płycie też przedmuchaj, włóż kartę ponownie i mocno dociśnij.

Czasem mocne dokręcenie śrubki w śledziu karty powoduje, że minimalnie wysuwa się ona z gniazda i nie jest dociśnięta.

mati83
komentarz
komentarz

Wielkie dzieki za pomoc wszystko działa jak powinno no oprócz tych kolorów obraz jest cały niebieski a moze i na to masz jakas rade ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj model karty, zasilacz i resztę sprzętu

Podaj temperatury grafiki z programu Everest albo AtiTool

mati83
komentarz
komentarz

Moja karta to Radeon 9550 256MB zasilacz nie wiem jakiej firmy ale 350W procek AMD athlon 1.4 płyta główna Shuttle AK32L (5 PCI, 1 AGP, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio) 512MB Ram

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.