x-kom hosting

karta graficzna - jaka ?

Kamilosław
utworzono
utworzono

siema. potrzebuje lepszej karty graficznej do pociągniecia Call of duty 4 na max detalach w rozdzielczosci 1440 x 900. Przy mojej geforce galaxy 7900 podkręconej w czasie gry czuje małą ilość klatek :/ Cena karty do 260 zł

Zastanawiam się nad kartą Radeon HD 3850 (256 mb ) <--- hmm tyle wystarczy zeby pociagnac w rozdzielczosci 1440 x 900, przydaloby sie 512 ale nie mam tyle kasiorki ?? i czy ta karta duzo lepsza od geforce 7900gs ?

Czy moze polecacie jakies inne karty ;]

Mój komp : płyta --- Asus M2N

karta graf --- Galaxy Geforce 7900 GS

Ram : 2 x 512 patriot

procesor --- Athlon x2 +4200

P.S. Wyciągnałbym wszystkie soki z tego radeona ? :) chociazby po podkreceniu innych podzespołow :lol:

Chyba ze do takiej dolozyc http://www.allegro.pl/item402941983_pci_gi...alman_3850.html

Machur
komentarz
komentarz

a moglbys dac 300zl? wtedy 8800gs bym polecil;)

albo wez tego radka 3850;) tez dobra opcja

Kamilosław
komentarz
komentarz

tylko te 8800gs mają 192 bity :/

falcon1984
komentarz
komentarz

Dla tej rozdziałki to dołóż do wersji z 512MB

HD3850 jak najbardziej ok, można też się pokusić o w miarę taniego 9600GT :P ale to już wyjdzie ponad 300zł

Ten Radek z aukcji jest ok, dobra cena i chłodzenie :)

8800GS bym nie brał raczej na pewno

falcon1984
komentarz
komentarz
http://www.allegro.pl/item402941983_pci_gi...alman_3850.html czyli ten bylby dobry ?

a wycisnalby wszystkie soki z tej karty moj komp ?

Tak, dobry. Przypuszczam, że karta jest nawet za dobra do twojego sprzętu i procka trzeba podkręcić troszkę :P

A więc tak, wyciśnie soki :D

Machur
komentarz
komentarz

co z tego ze szyna 192 bit, skoro w 3dmarku 2006 maja taka sama ocene, a nawet gf o 20pkt wiecej;) jak kto woli. Radeon tez bedzie bdb wyborem.

SeBo232
komentarz
komentarz

musiałbyś podkręcić trochę ten procesor.. tak myślę

Kamilosław
komentarz
komentarz

procek podkręcony z 2,2 na 2,45 2 rdzenie oczywiscie :P

ram podkrecony: timingi 4 , 5 ,6 -16

wystarczy :D ?

poradzi sobie z max detalami w rozdzielczosci 1440 900 w przyzwoitej ilosci klatek :D ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Klatek na pewno będzie znacznie więcej niż na 7900GS więc o to raczej bym się nie martwił

Procek dość ładnie podkręcony, powinno wystarczyć, może jeszcze trzeba będzie ale to już niedużo :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.