x-kom hosting

Xbox 360 czy Nintendo Wii?

marcepan25
utworzono
utworzono

Witam.

W końcu przyszedł czas na kupno konsoli :D ...

Ale nie wiem która z wyżej wymienionych konsol jest lepsza.. X360? czy może Wii?

To tak na początek.. chcę podpiąć konsole do monitora.. Mój monitor to Samsung 931bw... 19" panoramiczny rozdzielczość 1440x900 ma te gniazdo zwykłe(D-SUB?) i cyfrowe(DVI?) (tak że fajnie by było żeby i konsola miała cyfrowe)...

Słyszałem że X360 ma lepszą grafikę w stosunku do Nintendo Wii... Czy to prawda? I na ile jest to widać gołym okiem??

Do której konsoli tańsze są gry??

Tak że jak byście mogli to napiszcie mi jak przedstawiaj się obie konsole :)

Z góry dzięki, czekam na odpowiedź :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

xbox 360 ma zdecydowanie lepszą grafikę niż nintendo wii

wii z drugiej strony daje dużo frajdy z e względu na sterowanie

gry są tańsze na x360

dlaczego nie bierzesz pod uwagę ps3?

Mis776
komentarz
komentarz

Jeslibym wybierał między X360 a Wii to bez wachanuia wziąbym Wii:) Co z tego że na x360 jest lepsza grafa wszystcy wiedzą przecież,że najważniejsze w grach sa przyjazne doznania:)

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja jakbym miał wybierać to tylko pomiędzy PS3 albo XBOX360, ale chyba bym jednak XBOX-a wybrał :)

marcepan25
komentarz
komentarz

Nie biorę pod uwagę PS3 bo jest cholernie drogie w porównaniu do konkurencji...

Zastanawiam się nad X360 (bo ma dobrą grafę) A Wii (Sterowanie mnie zachwyca :) )

Conrack1410
komentarz
komentarz

1200zł to cholernie drogo ? ( z napędem blu-ray i dyskiem 40gb + gra gratis) ?

kamilze
komentarz
komentarz

Dla niektorych 1200 to duzo a dla innych mało :) do tego jeszcze trzeba doliczyc koszt nowego telewizora ( min. 32 cale ) jesli sie ma zamiar kupic PS3 , bo co to za gra na konsoli nowej generacji na 19 calach :D Ja bym kupił WII poniewaz frajda jaką sprawia jest nie do wyobrażenia :) , jedynie minus to gry ktore graficznie ustepują Xboxowi :/

Conrack1410
komentarz
komentarz

minusem wii jest też także ubogi wachlarz gier

co do x360/ ps3 fajnie gra się na dużym lcd ale taki 19' też da dużo frajdy

marcepan25
komentarz
komentarz

Ok byłem dzisiaj w Media Markt bo musiałem kupić kilka fantów i rozeznałem się w cenach..

Xbox 360 Arcade można kupić już nieco powyżej 700zł za to Wii za prawie 1000zł,,, No i gry do X360 są rzeczywiście tańsze (tańsze niż się spodziewałem...).. Więc chyba jednak zostanę przy X360 bo lepsza grafika za mniejszą cenę bardzo mi się uśmiecha.... :)

Dzięki wszystkim za pomoc...

Conrack1410
komentarz
komentarz

najlepiej się rozejrzyj na allegro

na ceny gier w sklepie nie dla idiotów nawet nie patrz bo są strasznie wysokie - na allegro dużo niższe

poza tym dalej obstawiam za tym żebyś ps3 nie skreślał bo to konsola z grami o najlepszej grafice a widzę ,że grafika jest dla ciebie bardzo istotna

marcepan25
komentarz
komentarz

Przede wszystkim zależy mi na cenie :P PS3 jest jednak najdroższą konsolą z 3 kandydatów...

A Wii nadal kusi mnie tym sterowaniem... Najchętniej poszedł bym gdzieś i wypróbował obie konosle :P

Zerkne jeszcze na Allegro :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.