x-kom hosting

Karta zintegrowana - czy jest możliwość zwiększenia mb?

krystian20005
utworzono
utworzono (edytowane)

siemka chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość zwiększenia mi mb na karcie graficznej mam 64 mb i chciałbym mieć chociaż ze 128 mb karte mam zintegrowaną słyszałem że można tylko trzeba pogrzebać w biosie i nie wiem jak to zrobić prosze o pomoc.

// na przyszłość nazwę tematu formułuj konkretnie

// naekana

Lucas4034
komentarz
komentarz

Zintegrowana korzysta z pamieci RAM komutera. Co to za karta i ile masz RAMu... Pozatym jakbys poszperał po BIOSie to jesli ta opcja jest to na pewno jest wyraznie zaznaczona a od samego przegladania opcji nic nie zepsujesz.

krystian20005
komentarz
komentarz

VIA/S3G Uni Chrom Pro IPG 64 MB jakaś lipna a ramu mam na jednej kości 512 a na drugiej 256.

kamilpod
komentarz
komentarz

Szkoda ramu zeby zwiekszac pamiec takiej karty;P

Machur
komentarz
komentarz

ale do 128mb mozesz zwiekszyc.

webber
komentarz
komentarz

To jest S3, 1 potok i bodajże tylko programowe DX7.0, 64mb dla niej wystarczy w 100%.

krystian20005
komentarz
komentarz

a gdzie to sie w biosie przestawia żeby miał chociaż te 128 w co musze sie wbic. ??

Akahan
komentarz
komentarz

Krystian co Ci da więcej pamięci na takiej karcie, to nie liczy się tak więcej ramu na karcie ---> bardziej wydajna... Jakby tak było to ludzie braliby takiego 8500 GT z 1 MB ramu, tej karcie to nic nie da...

krystian20005
komentarz
komentarz

aha to dzieki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.