x-kom hosting

Problem Z GF 7600 GS :(

Cisowianka1221
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Od niedawna zmieniłem moją kartę graficzną na gigabyte gf 7600 gs pod agp, wiem ze to trochę starsza karta ale niestety, i w tym problem ze czasami kiedy włączę jakaś grę lub program robi mi się coś takiego :blink:

64479617zr1hp4.th.png

64479617zr1eca3b94296yz5.th.png

problem jest mi znany ponieważ zdarzało mi się to także na fx 5200 ale bardzo rzadko, a w tym przypadku zdarza się to notorycznie.

Dla porównania tak wygląda gra normalnie

43589933xr6yl7.th.png

43589933xr6f7dce51858aa1.th.png

I teraz moje pytanie czy to wina karty ?

temp. grafy 60 stopni :unsure:

falcon1984
komentarz
komentarz

Włącz AtiTool ---> zapodaj Show 3D View i sprawdź do ilu grafika się nagrzewa

Stawiam na grzejąca się grafikę, zapewne pasywna ? Wtedy dorzuć na nią jakiś wentyl i będzie ok

A43vil
komentarz
komentarz

Może zaktualizuj sterowniki.

Cisowianka1221
komentarz
komentarz

próbowałem z wentylatorem kombinować temp. schodziła do 50 stopni ale problem się powtarzał,

stery mam najnowsze..

A43vil
komentarz
komentarz

A wszystko masz dobrze podpięte ? Zasilanie itp ? Sprawdź grafikę u kumpla lub coś. Byle na innym kompie.

Cisowianka1221
komentarz
komentarz

okej zrobię tak jak mówisz, a jeśli się okaże że to nie wina karty ? to co w takim razie ?

falcon1984
komentarz
komentarz

To wtedy oddaj ją na gwarancję.

Karta kręcona, spróbuj takty obniżyć

Machur
komentarz
komentarz

a jakiej firmy ten 7600gs?

kwachu1992
komentarz
komentarz
a jakiej firmy ten 7600gs?

No przeciez napisal:

gigabyte gf 7600 gs
Machur
komentarz
komentarz

rzeczywiscie. No to to samo co ja mam. Mi sie nic takiego nie dzialo na zadnych sterownikach. Nawet kiedy jeszcze nie mialem dodatkowego chłodzenia. Wiec radze oddac na gwarancje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.