x-kom hosting

Jaki Telewizor LCD ?

airdamien23
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim :)

W najbliższym czasie chciałbym kupić Telewizor LCD :) ale kompletnie niewiem na co patrzyć przy zakupie ? jakie parametry itd... ?

Telewizor LCD oczywiście będzie służył do oglądania TV a także najprawdopodobniej kupie konsole next genową i bedzię chodzić na TV.

Proszę o pomoc i doradzenie mi jaki telewizor LCD najlepiej kupić za rozsądną cenę ?

Jakob
komentarz
komentarz

mam taki CLICK i nie narzekam :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

ile cali? jaki budżet?

airdamien23
komentarz
komentarz
ile cali?

hmmm... tak gdzieś 42 cale ?

jaki budżet?

od 2tyś do max 3tyś

d4nny
komentarz
komentarz

Gdybym miał kupywać telewizor LCD wybrałbym LG a konkretnie model LG 32LC52

airdamien23
komentarz
komentarz

a co myślicie o tym telewizorze

Samsung Series 6

http://www.infosyncworld.net/resources/pro...s_6_650_i00.jpg

Będzie dobrym wyborem do konsoli PS3 i do TV ?

ambas
komentarz
komentarz

Proponuje kupić telewizor plazmowy, przy 42 cali jakoś obrazu będzie już bardzo dobra.

Telewizory plazmowe mają lepszą jakość obrazu od LCD.

Za takie pieniądze proponuje coś z modeli panasonica.

Duban
komentarz
komentarz
przy 42 cali jakoś obrazu będzie już bardzo dobra.

Tu się zgadzam ;)

Sam mam 42" Samsunag w plazmie i jest wypas.

Nawet gry z PS2 fajnie wyglądają. Będę miał na tydzień PS3 ale nie wiem jeszcze kiedy ale i tak nie mogę się doczekać ;)

Taki mam ;)

airdamien23
komentarz
komentarz

Duban fajnie ale jaki to model tego Samsunga bo domyślać się chyba nie bede :) ile kosztuje i czy to jest 100% plazma z full HD ?

Duban
komentarz
komentarz

Tak to FullHD i PLAZMA.

Model to: PS42C91H.

Ja dałem coś koło 3,5k zł - warto !

EDIT:

Tylko wszędzie piszą, że to HD Ready a ja miałem na nim naklejkę, że Full :blink:

airdamien23
komentarz
komentarz

posiada 100 Hz ? i czy w opciach można zobaczyć czy to Full HD bo własnie ja też tak mam w sklepie że pisze HD ready i że Full HD

Duban
komentarz
komentarz

Chyba 75Hz ma.

W opcjach nic nie wiedzę takiego.

Sam nie wiem.

Jak kupię już tuner/dekoder HD to dam znać.

Weacky
komentarz
komentarz

ja proponuję Sharp LC-37X20E

airdamien23
komentarz
komentarz

Dowiedziałem się jeszcze paru rzeczy i telewizor LCD/Plazma musi odbierać telewizje z nadajników naziemnych ( bardzo dobra jakość musi być ) a także pobór mocy i smużenia nie ma być ani przy oglądaniu TV czy grania na PS3 musi być bardzo dobre. I Kieruje jaki Telewizor LCD czy Plazmowy będzie miał to co potrzebuje ?

Proszę o pomoc

piotr860903
komentarz
komentarz

Masz trochę wygórowane oczekiwania jak do 3000 PLN. Do tej sumy to LCD LG3000 no chyba że gdzieś znajdziesz stare modele LC41 LC51....a full HD za taką kasę to raczej nie dostaniesz...jak chcesz wydać trochę więcej to polecam Sony V albo W 4000

ambas
komentarz
komentarz
a także pobór mocy i smużenia nie ma być ani przy oglądaniu TV czy grania na PS3 musi być bardzo dobre

Plazma pobiera więcej prądu od LCD ale za to nie występuje w niej efekt smużenia.

airdamien23
komentarz
komentarz

Więc już wiem że w przyszłych miesiącach zakupuje Telewizję satelitarną może Cyfrowy Polsat zobaczy się.

Więc chciałbym kupić Telewizor LCD z 37-42 cale będzie odbierał sygnał z satelity a takżę z naziemnej z bardzo dobrymi parametrami tak do około 3 tysięcy i podłącze do niego także xbox 360 więc musi TV mieć brak smużenia.

Proszę o pomoc

  • 4 tygodnie później...
piotr860903
komentarz
komentarz (edytowane)

do 3 tys to może samsung 40a551 chociaż smużenie ma:/ ostatnio widziałem też plazmę LG i obraz miała bardzo ciekawy był to nowy model tylko nie pamiętam jaki ale na końcu miał 200 lecz co do smużenia nie wiem bo nie zdążyłem zobaczyć.... a jeśli byś miał trochę więcej kasy i poczekał jeszcze trochę to sony wypuszcza nową linię: KDL-40Z4500 ponoć ma mieć 200 hz i 0 smużenia....ale cena na pewno będzie wysoka jak to u sonego bywa w nowych modelach...

// zobacz datę ostatniej odpowiedzi

// Tomek

Edytowane przez Tomek
airdamien23
komentarz
komentarz

Zakupiłem samsunga 40a551 :) i jestem bardzo zadowolony w dodatku sygnał z naziemnej jest ładny po prostu zaskoczenie :) i smużenia na razie brak :) mam jedno pytanko jeszcze bo wyłączyć wyłączam pilotem ale światełko jeszcze świeci czyli jest na czuju i gdzie mam w telewizorze wyłączyć aby czuj zgasł a później dopiero z gniazdka ? bo chyba tak jest bezpiecznie ? a nie pilotem i z gniazdka ?

Proszę o pomoc

  • 6 miesięcy później...
Marial
komentarz
komentarz
a co myślicie o tym telewizorze

Samsung Series 6

http://www.infosyncworld.net/resources/pro...s_6_650_i00.jpg

Będzie dobrym wyborem do konsoli PS3 i do TV ?

hej,

ja wzialem pod swojego X`a TV LCD SAMSUNG LE46A856 i nie zaluje :) Do kompletu znalazlem fajny stolik od http://www.standland.pl :

ZINGT3BK.jpg

Dobry telewizor = jeszcze wieksza przyjemnosc z gry :)

Najlepiej szukaj na ceneo.pl :)

//Odkop tematu z przed 7 miesięcy ! +10% do poziomu ostrzeżeń !

//Buszido

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.