x-kom hosting

zasilanie na karcie graficznej.

maxi22
utworzono
utworzono

Cześć. Kupiłem sobie karte GF 7300 GT i mam pytanie. Na karcie jest dodatkowe złącze zasilania. Jakie kable mam podlączyc bo z zasilacza są wtyczki z 4 kablami ?

Akahan
komentarz
komentarz

Nie ta karta nie potrzebuje dodatkowego zasilania, po prostu wkładasz w złącze i już działa :)...

maxi22
komentarz
komentarz

ja na swojej mam zasilanie dodatkowe

Duban
komentarz
komentarz

Masz na AGP ??

Bo one chyba mają: EDIT: mój błąd to było PCIe :P

maxi22
komentarz
komentarz

nom firmy ZOTAC

i tam potrzeba tych wtyczek z 4 kablami kolorowymi?

Akahan
komentarz
komentarz

Było mówić, że pod AGP, bo pod PCI-E nie mają, było kupić od Palita Sonic, albo od Galaxy, ale twój wybór... Po prostu podłączaj wszystkie po kolei i sprawdzaj, która pasuje :P

Duban
komentarz
komentarz

To musisz podłączyć. Jeśli z zasilacza nie wychodzi Ci 6-pinowe złącze to musisz zakupić przejściówkę z 2 molexów. Czasem chyba dodają w zestawach z grafiką.

maxi22
komentarz
komentarz

dobra sorki. dzięki za pomoc :D

to jest te złącze co w tym zdjęciu u góry? http://pl.wikipedia.org/wiki/Molex

Akahan
komentarz
komentarz

Tak, ale może jednak masz tę złącze zobacz jakie masz kable nie podłączone do żadnego sprzętu, może jakiś będzie pasować :P

BlackRaven
komentarz
komentarz

Molexa (4 pin, taki jak do dysku) normalnie prawdopodobnie podłączasz. Ewentualnie 6 pin PCI-E.

Duban
komentarz
komentarz

Na tym zdjęciu co w linku podałem jest 7300GT na AGP i tam jest zwykłe 6-pin.

Taka Wtyczka

I taka przejściówka

Ale znalazłem przed chwilą na molexy :/ więc już nie wiem. Jeśli masz wolne molexy to podłącz (to te 40pinowe, podłużne) :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.