x-kom hosting

Jaka karta graficzna

miqelm
utworzono
utworzono

Witam,

mam do was takie pytanie którą kartę graficzną NVidia polecalibyście, żeby nie była taka przesadznie droga tak do 1500zł oraz jaka firma

Z góry dzięki :)

@edit:

ta karta to do nowego kompa idzie dlatego to nie ma znaczenia tylko wiadomy jest procek Inter Quad Q9450

Akahan
komentarz
komentarz

Jaki procek, jakie mobo i jaki zasilacz... Wróżka Aleksandra wyjechała na urlop...

A43vil
komentarz
komentarz

GX2 Kupisz za taką cenę, albo GTX 280 Chociaż ja bym się przychylał do GTX 280

FutureTrance
komentarz
komentarz

Ja bym polecał AMD w CrossFire złączyć HD4750 które GTX280 bije w testach;]

A43vil
komentarz
komentarz
a bym polecał AMD w CrossFire złączyć HD4750 które GTX280 bije w testach;]

Kolego 4870. No racja lepsze wyjście. Ale jak woli miec zajęty jeden Slot PCI-e to GeForca bier.

FutureTrance
komentarz
komentarz

Ptfu pomyliły mi sie nazwy:/

ariel_9
komentarz
komentarz

Geforce gtx280 to dobre rozwiaznie .Pamietaj jednak o dobrym zasilaczu.A jesli masz dwa porty pci-ex to pomysl moze o czym w sli/crossfire.Jednak jesli reszta podzespolow nie jest rewelacyjna oraz nie planujesz ich modernizacji to moze pomysl nad czyms tanszym moze serio 9XXX ??? Jesli jednak reszta jest okej to zdecydowanie warto inwestowac w przyszlosciowa grafike

miqelm
komentarz
komentarz

Właśnie zastanawiam się nad Nvidia Geforce 8800 GTX albo 9600 GT co wy o tym myslicie??

Ebola
komentarz
komentarz

Ktoryś z Radeonow: 4850 albo 4870 był by znacznie lepszy.

miqelm
komentarz
komentarz

o wiele bardziej wole geforce do radków podchodzę dosyć sceptycznie gdyz mój znajomy informatyk ich nie poleca

Artur
komentarz
komentarz
o wiele bardziej wole geforce do radków podchodzę dosyć sceptycznie gdyz mój znajomy informatyk ich nie poleca

pan znajomy informtyk widział te karty w testach ? :P

są bardzo wydajne i tanie

Machur
komentarz
komentarz

a ja bym poczekal az gtx 280 potanieją.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.