x-kom hosting

Który procesor wybrać

miqelm
utworzono
utworzono

Witam, mam taką prośbę abyście pomogli mi wybrać procesor jeden z takich:

1. Intel Core 2 Q9450 Quad Core, 2.66GHz, 1333FSB, 12MB cache, LGA775, 45nm, BOX (cena około 800 zł)

2. Intel Core 2 Q6600 QuadCore, 2.4GHz,1066FSB,8MBCache,LGA775,65nm,BOX (cena około 470 zł)

Powiedzcie który bardziej się opłaca kupić, jakie ma wady i zalety :)

Z góry dzięki

FutureTrance
komentarz
komentarz

Jak chcesz komputer do gier to lepiej kupić E8400:D

Ebola
komentarz
komentarz

Ja osobiscie wzial bym E8400 ale jezeli ma juz byc Quad to Q6600....q9450 jest bardzo dobrym procesorem jednak cena jest dosc wysoka, troche za, wysoka. Jeżeli masz kase to bierz Q9450 ale nie jest to w pełni opłacalny procesor...po pierwsze ze drogi a po drugie ze nie wykorzysztasz w pelni jego 4 rdzeni ( przez najblizszy czas...nie wiem jak w przyszlosci ale postep idize do przodu i pewnie niedlugo bedzie wykorzystywany, jednak zanim aplikacje beda w pelni korzystac z 4 rdzenie to prawdopodobnie wyjda do tego czasu nowe, lepsze Quady...kupywanie na zapas moim zdnaiem jest glupota. )

miqelm
komentarz
komentarz

Jeszcze zastanawiam się nad E8500 :-) co wy na to??

falcon1984
komentarz
komentarz

E8400 ładnie się kręci i można go podkręcić na E8500

A jak nie chcesz kręcić to E8500 to też dobry wybór

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.