x-kom hosting

power color radeon X1650 pro 512/128 agp

scroll90
utworzono
utworzono

właśnie zamówiłem sobie karte radeona x1650 512(chyba ddr2 albo 3)128bit wersja power color. taktowania procesora 600 a pamięć 660. dokonałem dobrego wyboru?? pogra na tym w test driwer, gothic 3, nfs ps, call 4 i kilka innych gier o podobnych wymagania gier podanych przezemnie?? czy przy tym chłodzeniu standardowym moge sobie pozwolic na podkręcenie taktowania pamięci do 700 mhz alu nawet więcej??dodam jeszcze że mam procka celeron 2.8, płyte gł asrock p4v88 i 512 mb ram ale niebawem będzie 1.5gb. prosze ogólne komentarze o tej karcie oraz komenty do posta....

A43vil
komentarz
komentarz

Można wiedzieć ile za nią dałeś ? Szkoda że taki felerny proc.

scroll90
komentarz
komentarz
Można wiedzieć ile za nią dałeś ? Szkoda że taki felerny proc.

dopiero zamówiełem w sklepie..... a mam zapłacić 160:/. mój celeron 2.8 felerny - dlaczego??

A43vil
komentarz
komentarz

No za taką cene nic nowego lepszego nie kupisz więc wybór dobry.

dopiero zamówiełem w sklepie..... a mam zapłacić 160:/. mój celeron 2.8 felerny - dlaczego??

Bo Celerony to ogólnie felerna marka.

scroll90
komentarz
komentarz

ale jakoś daje rade.....

a jak sama karta - bedzie???

A43vil
komentarz
komentarz

Chociaż 8600 GT byłby lepszym rozwiązaniem.

A za 200 zł 8600GTS SuperClocked

A wydajność o wiele lepsza jest.

Xilomion
komentarz
komentarz

A43vil, to ma na agp być. GTS na agp, to porażka. Ja na 1600 Pro CoD'a 4 odpaliłem, więc na 1650 pójdzie :). Dobrze, jest. A i Celeron to nie marka tylko model, i też nie jest zły.

Akahan
komentarz
komentarz

Celeron to jest okrojona wersja Pentium 4, który posiada 1 MB pamięci podręcznej, a Celeron posiada jej tylko 512 KB czyli o połowę mniej...

scroll90
komentarz
komentarz

a da sie go odrazu na standardowym chłodzeniu podkręcić do 700 (chodzi o taktowanie pamięci)???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.