x-kom hosting

Zasilacze padają jeden po drugim - co jest grane??

zlosnik
utworzono
utworzono

Jestem tu pierwszy raz więc witam wszystkich! Mam problem z zasilaczami, sypią się jak..a ja nie wiem co mam juz robić..Mój komp nie jest już najnowszej daty i do tej pory jakoś śmigał na zasilaczu 300W, aż do czasu gdy zaczeły wyłączać się dyski twarde(słychać wyłączenie/włączenie i komp ma zawieche).Pomyślełem że to zasilacz, rozebrałem go i zobaczyłem na sciankach obudowy czarny łuk sadzy, więc coś sie ładnie musiało smolić..Wybrałem się do sklepu zakupiłem zasilacz 400W i teraz tylko licze na zegarku który dłużej pociągnie(rekord dla jednego 2 godz, ostatni padł po 3 min)..Czy to możliwe że nawet zasilacz "noname" nie wytrzyma paru chwil?Co jeśli zainwestuje w drogi i będzie to samo?Macie może jakieś pomysły co to może być?Bo mnie już ręce opadły :cry: Dodam tylko, że jade narazie na tym starym zasilaczu w którym wymieniłem "spuchnięty"kondensator, bo on odziwo ciągle działa..Pomocy! :(

tazman
komentarz
komentarz

Sprawdx czy obok gniazda proca nie masz wybrzuszonych kondensatorów, nadto mozliwe że masz skoki na lini 12 V,

zlosnik
komentarz
komentarz

Sprawdzałem kondensatory na całej płycie i wydają się być dobre..kable i taśmy też wyglądają ok..może poprostu już czas sie przesiąść na coś innego? :(

Chudy
komentarz
komentarz

Zmień płytke głowną ;) Lub kup sobie nowego kompa :lol:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.