x-kom hosting

9800 gx2 vs 280 gtx

kaukazo
utworzono
utworzono

Czy oplaca mi sie zmienic karte 9800 gx2 na gtx 280? Narazie puszczal bym solo bez dokupywania drugiej.

Machur
komentarz
komentarz

eee nie:D? po co zmieniac super karte :)?

kaukazo
komentarz
komentarz

bo mam dziwne wrazenie ze gtx 280 jest karta lepiej przystosowana pod modyfikacje;P mozna ja puscic nawet w SLI x 3 a gx2 tylko SLI x 2 . Zreszta gtx 280 jest karta troszke lepsza:S

Machur
komentarz
komentarz

tyle ze po co zmieniac. 9800gx2 wystarczy Ci spokojnie. a jesli juz zmieniac bardzo chcesz to poczekaj na nizsze ceny

kaukazo
komentarz
komentarz

a orientujesz sie moze kiedy beda obnizac te ceny? bo cos mi sie o uszy obilo...

Machur
komentarz
komentarz

no podobno obnizka cen juz zostala zapowiedziana. Ceny maja spasc do poziomu Radeona 4870. Czy to prawda na 100% nie wiem. Ale bardzo prawdopodobne. Ja bym poczekal jeszcze jakis czas;)

kaukazo
komentarz
komentarz

hmmm gdybym wiedzial dokladna date obnizek to sprzedalbym moja gx2 wlasnie przed obnizkami kiedy bylaby drozsza a po obnizkach kupic gtx 280 i by mi troche kasy jeszcze zostalo:p

Machur
komentarz
komentarz

mysle ze dokladnej daty nikt Ci nie poda;p ja radze Ci poczekac. Bo teraz wydasz duzo wiecej, niz teoretycznie moze kosztowac ta karta za jakis czas. Jak poczekasz to nic nie tracisz, a jak kupisz teraz a stanieją za przypuscmy 2 tyg, to bedziesz sobie wlosy z glowy wyrywal xD

kaukazo
komentarz
komentarz

hmmmm tak sobie mysle czy moze za tydzien moglbym juz wystawic moja karte na allegro np za 1200zl i poczekal pare dni bez kompa sprawnego na obnizki...^^

Machur
komentarz
komentarz

jesli tak wolisz to tak zrob;) ja bym poczekal na obnizki z karta w kompie. Chociaz jak stanieja gtx 280 to trudno moze byc Ci sprzedac 9800gx2. Wiec kombinuj;p

kaukazo
komentarz
komentarz

a to tylko gtx 280 maja ulec obnizkom?

Gość
komentarz
komentarz
a to tylko gtx 280 maja ulec obnizkom?

Nie, GTX260 też.

GTX280 potanieje z 649$ na 499$.

misiu24h
komentarz
komentarz
Nie, GTX260 też.

GTX280 potanieje z 649$ na 499$.

info potwierdzone?

Akahan
komentarz
komentarz

Tak, ponieważ Radki z serii 4xxx zabierają coraz więcej rynku Nvidi dlatego ratuje się obniżkami, zobacz do newsów gdzie jest temat, że będą odszkodowania w USA :)

Anonim1
komentarz
komentarz

Co do 3 GTX'ów to słabe rozwiązanie. Nie widać prawie różnicy pomiędzy 2 kartami.

kaukazo
komentarz
komentarz

no ale jak myslicie ktora karta waszym zdaniem jest lepsza? gx2 czy gtx 280?

miodzik
komentarz
komentarz
no ale jak myslicie ktora karta waszym zdaniem jest lepsza? gx2 czy gtx 280?

Ja bym zostal przy gx2..bardzo dobra karta i w wszystko na niej zagrasz.

@misiu24h

Ja mojego GTX 280 zamowilem wczoraj za 449$ :)

kaukazo
komentarz
komentarz

z jakiej stronki jesli mozna wiedziec?:) wydaje mi sie ze z USA:P wiec pewnie nie bedziesz mial gwarancji na nia w Polsce mam racje?

kaukazo
komentarz
komentarz

myslalem ze mieszkasz w Polsce:) oplaca sie w ogole sprowadzac czesci z USA do Polski? jak myslicie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.