x-kom hosting

tuning fona

Jakob
utworzono
utworzono (edytowane)

witam !! mam fona se k500i i chciał bym go troszke podbajerowac... nigdy tego nie robiłem... i mam pytanko. jest ktos z was co pomoze mi to zrobic?? nie wiem moze jakis nowy soft ( moglibyscie podac jak trzeba to instalowac itp... ) czy jakies obudowy fajnie podswietlane czy jakies maty pod przyciski...

z gory dzieki

wiem ze to forum nire jest od tego...

ale jak załozyłem temat na forum o komorach to przez tydzien ani jednej odp....

pomozecie?? xD

ibm
komentarz
komentarz

moze sofcik od k508 czyms sie tam chyba rozni

obudowe mozna tez z niego wsadzic albo hym jak mu tam f500 ?? taki podobny

zmienic podswietlenie mozna przez bibulke ale niewiem jak to jest na kolorowym bo na bialym ladnie wyglada

kamilze
komentarz
komentarz

Ja polecam zajrzec na jakies forum SE i tam sie pytac ;] > np tu http://se-center.info/

raczo
komentarz
komentarz
moze sofcik od k508 czyms sie tam chyba rozni

Od K508i?? Przecież to stary jak świat telefon...

obudowe mozna tez z niego wsadzic albo hym jak mu tam f500

SE K550i w obudowie od F500? Niby jak?

Co do zmiany podświetlenia klawiatury przez bibułę to musiałbyś trochę pokombinować z kolorami. A najlepiej to wymień diody ;) .

  • 4 tygodnie później...
Mikrut
komentarz
komentarz

wgraj softa od k510i , zainstaluj nowsze sterowniki i będzie Ci ładnie śmigac jak co to przez gg Ci pomoge

n31T
komentarz
komentarz
wgraj softa od k510i , zainstaluj nowsze sterowniki i będzie Ci ładnie śmigac jak co to przez gg Ci pomoge

Może nie znam się zbytnio na telefonach bez symbiana, ale wydaje mi się że zasada działania jest ta sama, więc nie polecam eksperymentowania z wgrywaniem systemu od innego telefonu.

pozdrawiam

Mikrut
komentarz
komentarz

Aparat będzie nieco lepszy dzięki nowemu softowi a wgrywanie nowego softa to nic trudnego , ryzyko że telefon sie popsuje sięga 10 %.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.