x-kom hosting

Czas na zmiany...

sid
utworzono
utworzono

Witam wszystkich forumowiczów

Postanowiłem wymienić moją obecną grafe (8800GTS 320mb) na jakiegoś nowego radeona i pomyślałem o 4870, tu pojawia się problem, gdyż wydaje mi się, że mój proc może nie wystarczyć (C2D E6750 kręcony na 3Ghz). Pytanie do was: ile musiałbym go podkręcić żeby ten radosław nie był ograniczany?? Czy może jednak kupić 4850??

Liczę że mi pomożecie

Pozdrawiam

Akahan
komentarz
komentarz

Do 4850 procesor wystarczy, ale do 4870 będzie potrzebne jeszcze większe oc, a jaki masz zasilacz...?

sid
komentarz
komentarz

To druga sprawa bo też będzie nowy, myślałem o Be Quiet Dark Power Pro 550W ale jest dość drogi, może Corsair 520W, jakieś inne pomysły?? :)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Corsair 520W wystarczy, jeśli bardzo zależy Ci na ciszy to można brać BQ 550W (ewentualnie tańszą wersję Straight Power - bez odpinanych kabli). Bardzo dobre i ciche zasilacze produkuje jeszcze Enermax i Seasonic.

sid
komentarz
komentarz

Jeszcze jedno, żeby nie tworzyć już nowego tematu, chłodzenie na 4850 trzeba będzie wymienić i tam gdzie chce wszystko kupic jest accelero s2, nie ma s1, dużo strace na wydajności?? Chyba, że coś innego kupić, tutaj macie link: http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...a_5.html#cennik

falcon1984
komentarz
komentarz

S2 jest minimalnie gorsze od S1, ale na tyle nieznacznie że można wziąć

sid
komentarz
komentarz

OK, dzięki wszystkim za pomoc, temat można zamknąć :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.