x-kom hosting

Czy to chłodzenie jest dobre?

gfh7x
utworzono
utworzono

Czy na chłodzeniu ZALMAN - CNPS9500-AT Intel LGA775 Aero Flower Cooler wyciągnę procesor Intel Pentium Dual Core E2180 z 2Ghz na 3Ghz?

//Złamanie regulaminu działu

//2. Zabrania się zadawania pytań dotyczących możliwości podkręcenia danego urządzenia. Ma na to wpływ bardzo wiele czynników i jednoznaczna odpowiedź na takie pytania nie istnieje

//+10% warn

//falcon

falcon1984
komentarz
komentarz

Ile masz kasy do wydania na chłodzenie ?

Coś lepszego się raczej znajdzie...

falcon1984
komentarz
komentarz

Do ilu max kasy może ono być ?

Duban
komentarz
komentarz

TR Ultra & ten ANTEC

Powinno być OKA :P

gfh7x
komentarz
komentarz

Sorry, że tak długo nie odpisywałem. Na chłodzenie mam do wydania jakieś 70 euro, max 100 euro :) Komputer składam na tej stronce http://www.elara.ie :)

Tutaj macie link do chłodzeń na procesor może mi jakiś wybierzecie na procesor Intel Pentium Dual Core E2180 2Ghz :)

swirek
komentarz
komentarz

THERMALRIGHT - Ultra-120 EXTREME 65.34 eur

SCYTHE - Kaze Jyuni 1200RPM Slip Stream 120mm Fan 14.52 eur

Na kazdy proc Intel C2D na socket 775 :)

Ale na tego E2180 mozna zalozyc smialo cos duzo tanszego np SCYTHE - MinT Rev-B Quiet Heatpipe CPU Cooler za 36.30 eur. To gotowe chlodzenie wraz z wentylatorem. Bardzo wydajne i w zupelnosci wystarczajace do E2180

Jesli chcesz jeszcze cos dolozyc to mozna kupic paste termoprzewodzaca: NOCTUA - NT-H1 Pro-Grade Thermal Paste, 1.4ml za 7.26 eur

gfh7x
komentarz
komentarz

OK. Wielkie dzięki swirek. Temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.