x-kom hosting

[Rozwiązany] Nowy telefon (do 500zł)

Saper
utworzono
utworzono

Noszę się od dłuższego czasu z zamiarem kupna nowego telefonu. Nie mam dokładnie sprecyzowanych funduszy, przynajmniej częściowo. Tak jak napisałem w temacie - cena fona nie powinna przekraczać 500zł.

Rozważam zakup k770i, jednak sprawa nie jest jasna. W erze mogę wziąść k550i, który nie jest tak dużo gorszy, za 200 czy 300zł taniej. I tu mam wątpliwości, czy aby zakup k770i jest opłacalnym interesem. Niby ma on lepszy aparat, ale szczerze mówiąc to byłem zadowolony nawet ze zdj. z mojego k510i. Nie wiem czy k770i jest wart dopłacania tych 200zł.

Może macie jeszcze jakieś inne propozycje. Jak w świetle wcześniej podanych telefonów wypada k800i (czy w ogóle nieoficjalnie można włożyć do niego kartę 4GB i nie będzie z tym problemów)?

Od razu mówię, że Nokie raczej mnie nie interesują - w tej samej cenie SE oferuje lepiej wyposażone telefony, przynajmniej w tym segmencie. Chociaż jeżeli jest coś naprawdę wartego uwagi to chętnie rozpatrzę.

Gość
komentarz
komentarz

A nie myśałeś o W580i? Bardzo fajny telefonik, umpel ma i naprawde mi się spodobał ;)

zWłA$hHcZaa FF tYm SwEEta$hnYmMm rU$hhoFFymMm KolOrkUuU ;*** hahaha :lol:

Gość
komentarz
komentarz

między k550i a k770i różnica jest przede wszystkim w aparacie, ale i soft zupełnie inny. Do 500zł powiadasz? Albo k770i, albo w910i (super wyświetlacz), albo też w580i (co w moim przekonaniu najlepszym wyborem nie jest, bo nie mam miłych doświadczeń z tym telefonem).

Gość
komentarz
komentarz

OMG, nie wiedziałem że za 500zł można mieć W910 :o Jakbym miał 500zł to bym od kopa brał! Ale mam 1000 i za ch** nie wiem co wybrać :lol:

Duban
komentarz
komentarz

Wg. mnie warto dopłacać do K770i - dobry fon z fajnym aparatem.

Jeśli nie potrzebujesz aparatu a lubisz gadżety i muzykę to proponuje W950i ;)

Jeśli zaś wolisz prosty fonik bez bajerów to weź tego K550i - to taki uniwersalny aparat.

Potrzebujesz lepszy aparat fotograficzny w komórce to dopłać do K770i.

Co do K800i to miałem go.

Bardzo dobry aparat ale raczej mi nie przydatny. Sprawował się nieźle lecz po roku od nowości Joystick pracował coraz gorzej :/

Osobiście odradzam SE z Joyem :P

Nie wiem jak z karta 4GB ale mi obsługiwał 2GB bez problemu.

Reasumując:

Świetny aparat - K800i

DObry aparat - K770i

Uniwersalny - K550i

Gadżet, Muzyka - W950i

Twój wybór.

Myślę, że coś pomogłem :)

Pozdrawiam!

Saper
komentarz
komentarz
A nie myśałeś o W580i? Bardzo fajny telefonik, umpel ma i naprawde mi się spodobał
No, ciekawy, ciekawy :D Tylko troszkę głupotą jest branie telefonu z parametrami prawie identycznymi jak k550i a o 100zł droższego. Zapewne rózni się tylko softem, ew. głośnikiem (chociaż wątpie). Już lepszym wybroem wydaje mi się k770i.
różnica jest przede wszystkim w aparacie
No właśnie, tylko że ja byłem zadowolony i z aparatu 1.3Mpx :D
w910i
Zdecydowanie za drogi.

Nie jest to jeszcze przesądzone, ale prawdopodobnie będę brał tel. w erze na umowę (2 lata), chociaż wiem, że im droższy telefon to jest to tym bardziej nieopłacalne, ale przynajmniej nie miałbym kłopotów z serwisowaniem.

zWłA$hHcZaa FF tYm SwEEta$hnYmMm rU$hhoFFymMm KolOrkUuU ;*** hahaha
Nie znalazłem różowego :D

Co jeszcze powiecie o k800i? Widzę, że tylko z 50zł droższy od k550i

Jeszcze mam pytanie - duża jest różnica podczas słuchania muzyki w słuchawkach z telefonu Walkman i z normalnego (ciągle jesteśmy przy SE)?

Gość
komentarz
komentarz

To co wy z tymi joyami robicie? :o Ja mam 2lata D750i, kumpel ma też gdzies ponad rok K750, i drugi ma K800 i nikomu sie nic z joyem nie dzieje...

Duban
komentarz
komentarz

Dodam jeszcze, że dbałem o telefon (jak o każdy).

@Saper:

Jeśli potrzebujesz dobry aparat to bierz K800i. Jeśli nie to coś z tamtych.

Wiesz te SE Walkman mają niby jakiś chip muzyczny ale nie jestem pewny. Do K800i można wgrywać stery Dźwięku co znacznie potrafi poprawić jakość. Jeśli nie wiesz co wybrać zajrzyj tu ;) i popytaj :]

Gość
komentarz
komentarz
Jeśli nie wiesz co wybrać zajrzyj tu

łeee tam www.se-center.info - tam więcej specjalistów :D

Dlaczego w910i za drogi. Na allegro chodzą już sztuki po 460zł - to bardzo dobry telefon.

Jakbym miał 500zł to bym od kopa brał! Ale mam 1000 i za ch** nie wiem co wybrać

Kup dwa w910i - jeden możesz mi podesłać, adres Ci na pw podam :rotfl:

Saper
komentarz
komentarz
Na allegro chodzą już sztuki po 460zł - to bardzo dobry telefon.
Tak jak mówie - raczej na allegro nie będę kupował. Zreszto niezbyt mi się podoba, jakiś za szeroki :D
Do K800i można wgrywać stery Dźwięku co znacznie potrafi poprawić jakość.
tylko się gware traci - odpada.
Gadżet, Muzyka - W950i
Też odpada - cena.
Reasumując:

Świetny aparat - K800i

DObry aparat - K770i

Uniwersalny - K550i

+ W580i

Więc to zostaje :D

Zapewne w erze krzykną mi taką cenę, że mi się odechcę W580i :D

Gość
komentarz
komentarz

Ale nie możesz wziąć czegoś w erze, sprzedać i dołożyć tą stówe do nowego?

Telefony w abonamentach sa dobrane tragicznie, przykład - Nokia N73. Nówka na allegro koło 700zł, a w Erze przy umowie na 2 lata i abonamencie za 45zł (tarywa "telefoniczna okazja" :lol:) trzeba dopłacać, uwaga, 599zł :rotfl:

Ja wziąłem Nokie 6300, bo mi tak kmpel pracujący w Erze doradził, i sprzedaje ją za 350zł ;) + zestaw BT który też powinienem sprzedać za jakieś 50 ;)

Saper
komentarz
komentarz

No właśnie, tylko później z gwarancją się bujać. Ostatni fon (k510i) 4 razy oddawałem w ciągu 2 lat.

Chociaż zgadzam się, że to najrozsądniejsze rozwiązanie.. ciężki wybór. W sumie jeżeli wybrałbym k550i, czy k770i to nie ma większego problemu bo mogę je dostać w erze.

Saper
komentarz
komentarz

A jaki Ty będziesz abo brał w ogóle?
Raczej coś takiego jak Mix na 2 lata.
? Bo w tej całej niby "okazji" za 45zł to W580i kosztuje 499 haahahahaa
No tak, tylko brać :lol:
suar
komentarz
komentarz

SE k800i i k770i są telefonami bardzo podobnymi do siebie, chociaż wydaje mi się, że ten pierwszy byłby lepszym wyborem. Sprawdzony i polecany przez wiele osób telefon z bardzo dobrym aparatem, niezłym dźwiękiem, świetnym wyświetlaczem i ładnym designem.

Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na aparacie (tzn 2,0MPx Ci w zupełności wystarczy) to nie ma co dopłacać i wziąć k550i.

Saper
komentarz
komentarz

Byłem dzisiaj w erze i zakupiłem k770i :D . Ogólnie jestm zadowolony - gra dobrze, zdjęcia również super, no i jak na mój gust super wygląda.

Spytałem się jeszcze o W580i no i miałem wcześniej rację - 600zł na 2 lata za niego krzyknęli (mix - 25zł na mies) :lol: .

Dzięki wszystkim za pomoc ;)

Gość
komentarz
komentarz

Dziwne trochę. k770i jest przecież lepszy od w580i a droższy :P

A ile zapłaciłeś za k770i? Nawiasem - dobry wybór.

Saper
komentarz
komentarz
A ile zapłaciłeś za k770i?
300zł na 2 lata

Sry, że tak długo nie odpowiadałem

borysek
komentarz
komentarz

może nokię 6280/6288, 6300 ?

//czytaj uważnie posty napisane wcześniej

//telefon już wybrany, temat rozwiązany

//Saper

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.