x-kom hosting

Karta graficzna Palit GeForce 7300 GS

takpoprostu
utworzono
utworzono

Jest pewien człowiek który chce sprzedać kartę graficzną (uwaga podaje dane jakie on podał) PALIT GeForce 7300 GS 512MB DDR 2 (64Bit / 256Bit) Overclocked.

Koleś twierdzi że jest to wersja GS z pamięcią 512MB! A mi kojarzy się że GS były z max 256MB... Ten facet twierdzi że jest to wersja limitowana heh... Chce za nią 60zł. Czy ktoś coś wie na temat tej karty ? Palit GeForce 7300GS 512MB DDR 2 ??????? Proszę i odp. ponieważ nie chcę na minę wleź.

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak widać są 7300GS z 512MB, ale po pierwsze karta ma mało wydajne kości DDR2 a po drugie 512MB to zwykły chwyt marketingowy w tego typu kartach...

takpoprostu
komentarz
komentarz

ten 1 link by się zgadzał...reszta to GT///// Ale ktoś coś wie na temat tej karty ? Dobre to ? Wydajne ? lesze od Radeona x9600 Pro, lub GeForca 5700 FX/LE ... Warto zamienić ? /...prosił bym o rade gdyż nie jestem biegły w tym temacie... I czy cena 60zł jest opłacalna

falcon1984
komentarz
komentarz

No cóż cena za 60zł jest jak najbardziej ok

Można poszukać z pamięciami 7300GT z pamięciami DDR3 ale za tyle na pewno nei kupisz jej

Ogólnie jeśli karta sprawna i się nie grzeje i nie wali artefaktami to można kupić ;)

takpoprostu
komentarz
komentarz

Taktowanie rdzenia 400mhz... lipa troszkę... a taktowanie pamięci ?

tofik177
komentarz
komentarz

lepiej moze poszukaj jakiejs karty 256 Mb ale ddr3 bedzie napewno lepsza niz 512 ddr2,,,

falcon1984
komentarz
komentarz
lepiej moze poszukaj jakiejs karty 256 Mb ale ddr3 bedzie napewno lepsza niz 512 ddr2,,,

Na pewno byłaby lepsza ale za 60zł to i tak niezła okazja kupić 7300GS DDR2

takpoprostu
komentarz
komentarz

Teraz pracuję na radeonie 9600Pro 128MB .... To jak wcisne tego GeForca 7300 GS zobacze różnicę ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Troszkę przyspieszy ale cudów nie będzie:

http://www.gph.benchmark.pl/

3D Mark 03

Radeon 9600 PRO - 3500 pkt

GF 7300GS - 4550 pkt

Gość
komentarz
komentarz
Teraz pracuję na radeonie 9600Pro 128MB .... To jak wcisne tego GeForca 7300 GS zobacze różnicę ?

Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że 7300gs były tylko pod pci-e, czyli jej nie włożysz do starej płyty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.