x-kom hosting

Aktualizacja oprogramowania Nokia 6230i

djkraszinio
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam pytanie czy ktoś wie jak zaktualizować oprogramowanie w nokii 6230i próbowałem Nokia Software Updater ale ten program nie rozpoznaje mojego telefonu za odpowiedzi z góry THX:)

Edytowane przez Tomek
zmiana nazwy tematu
  • 2 miesiące później...

Maxxx1993
komentarz
komentarz

a prubowałes starą wersją tego programu która ma ubogi katalog telefonów czy te nowa?

tu masz nową wersje

http://www.maxprograms.pl/plik,803.html

n31T
komentarz
komentarz
a prubowałes starą wersją tego programu która ma ubogi katalog telefonów czy te nowa?

tu masz nową wersje

http://www.maxprograms.pl/plik,803.html

Nawet gdyby "prubował" to mu się nie uda. Przyczyna jest prosta. NSU nie obsługuje 6230i. O ile dobrze mi wiadomo możesz spróbować updatować Phoenixem, ale jest to trudne, więc jeśli nie znasz się zbytnio na tym to udaj się do serwisu GSM. Tak nawiasem mówiąc to po co chcesz updatować softa w tym telefonie ? ;p

Maxxx1993
komentarz
komentarz

własnie przecież ten telefon nie posiada Symbiana , więc w czym problem? po co Ci potrzeba zmiany softa?

n31T
komentarz
komentarz
własnie przecież ten telefon nie posiada Symbiana , więc w czym problem? po co Ci potrzeba zmiany softa?

Telefon wcale nie musi mieć symbiana aby były dostępne aktualizacje dla niego.

// może poczekajmy na odpowiedz autora tematu

// zobaczcie datę powstania

// Tomek

Przepraszam, nie zauważyłem :P

Maxxx1993
komentarz
komentarz

no tak ale w takim telefonie nie ma co sie psuć :D zobaczymy co autor napisze

// kolejna osoba odkopuje stare tematy

// nie widziałeś uwagi w poprzednim temacie

// +10 %

// temat zamykam

// Tomek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.