x-kom hosting

Brakujące zakładki w panelu sterowania nVidii

matys4877
utworzono
utworzono

Witam.

W panelu sterowania nVidii brakuje mi kilku zakładek miedzy innymi "stabilność systemu", a w zakładce wyświetlanie brakuje opcji skalowania.

To screen tego panelu.

mojscreenea9.th.jpg

A to to co chciałbym uzyskać.

panelsterowaniakb4.th.jpg

Mam kartę Asus gf 7600gt podłączoną do monitora Belinea 2225 s1w przez przejściówkę.

Chciałbym zmienić opcje skalowania, bo monitor takiej możliwości nie posiada.

Proszę o pomoc.

Pozdrowienia.

matys4877
komentarz
komentarz

Już mam zainstalowane.

Wczoraj właśnie te zainstalowałem (wersja do XP).

swirek
komentarz
komentarz

Sprawdz czy jest jakas aplikacja na plycie dolaczonej do karty. Jesli nie ma, to ja juz nie mam pomyslu.

matys4877
komentarz
komentarz

We właściwościach nView jest zakładka skrótów klawiszowych. Tam jest opcja "przełączaj skalowanie lcd", ale po ustawieniu skrótu i włączeniu go wyskakuje komunikat.

raportjn4.th.jpg

Może można w jakiś sposób wymusić na karcie wykrycie monitora płaskiego?

W temacie widać wyraźnie, że u mnie nie wykrywa, a na tym drugim obrazku jest wykryty lcd.

dar55
komentarz
komentarz

w menadzerze urzadzań co masz jako monitor ? plug.... czy belinea , dodaj sterowniki belinei

przez przejściówkę.
dsub - dvi ? a podłacz dvi- dvi
matys4877
komentarz
komentarz

Zainstalowałem sterowniki. W menadżerze urządzeń jest dobrze, ale nadal nie działa.

Monitor jest podłączony przez przejściówkę dvi na d-sub bo monitor ma tylko takie wejście.

Może te opcje działają tylko kiedy jest monitor podłączony przez dvi ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.