x-kom hosting

Dla posiadaczy GF 7300GT.

maxi22
utworzono
utworzono

Cześć . Chciałem się was spytać czy dobrze chodzi wam karta GF 7300GT i czy nie macie z nią problemów? Myśle o wymianie mojego radeona 9550 na tą właśnie karte. procesor : Athlon XP 2500+ ; zasilacz : 350W

Akahan
komentarz
komentarz

Nie żadnych problemów nie mam... Ładnie się kręci z 500/1000 podkręciłem na 650/1400, nie grzeje się zbytnio 65 stopni w stresie, 50 w idle, ale bierz tylko z pamięciami GDDR3, np. 7300 GT Sonic (Ja ją mam...) i 7300 GT od Galaxy, a o niej nic nie wiem, więc może ktoś inny ją posiada i coś Ci powie, ale której nie wybierzesz będzie dobra... Wolałem wsiąść 7300 GT, niż jego "następce" 8500 GT, który nie zawsze jest wydajniejszy, 8500 GT to chyba największa kaszana Nvidy po serii FX...

maxi22
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki ^_^

Okazało się że mam zasilacz Codegen 300W :mellow: CZy on jest dobry do GF ?

Akahan
komentarz
komentarz

Oh nie po pierwsze 300w to mało po drugie Codegeny to chyba najgorsze z najgorszych zasilaczy na rynku o ile to można nazwać zasilaczem, jak to mówią Codegen=płomienny start w złym słowa tego znaczeniu :( Jak już to bierz do tego GeForce 7300 GT, oraz zasilacz Modecoma MC (broń Boże Modecoma Feel) 350W za 70 coś zł jest na apollo.pl...

GeForca bierz pod złącze AGP pamiętaj :P

maxi22
komentarz
komentarz

ok tak myślałem że ten zasilacz nie nadaje się . Wilekie dzięki :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.