x-kom hosting

Karta Graficzna

lexyy86
utworzono
utworzono

Witam. Mam takiego kompa procesor P4 2.66GHz; 1gb pamieci; i karte graficzna Radeon 9550. I chciałbym wymienic grafike na jakas lepsza zeby byla wydajna przy tym zestawie, (zeby mozna bylo zagrac w CoD4 czy Need for Speed Undreground) chcialem się was poradzic, co proponujecie??

Anonim1
komentarz
komentarz

7300 lub 2600

Akahan
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz, bo jak jakiś no name, to i go będziesz musiał wymienić...

lexyy86
komentarz
komentarz

mam Modecoma 350 mc

Akahan
komentarz
komentarz

Ale jest mały problem i nikt nie zauważył ty masz kartę ze złączem AGP, nie PCI-E x16, jeżeli masz Modecoma MC 350 W, upewnij się czy to nie Feel :P Możesz kupić, ale kupuj kartę ze złączem AGP!

Jarek1290
komentarz
komentarz

GF 7600 GS agp

Akahan
komentarz
komentarz

Jeżeli już 7600 GS to tylko z GDDR3 od Palita, albo od Galaxy, ale jak dla mnie tutaj wystarczyłby 7300 GT Sonic, albo od Galaxy, trochę podkręconym sam posiadam i nie narzekam :P

lexyy86
komentarz
komentarz

Płyta obsługuje tez PCI-express x16

Akahan
komentarz
komentarz

Sugerujesz, że posiadasz 2 złącza na grafikę AGP i PCI-E x 16?! W ogóle takie płyty istnieją?! Może masz złącza PCI normalne, ale na grafę masz AGP...

BlackRaven
komentarz
komentarz

Są takie płyty (a raczej były), np.

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=20312 (tylko ta jest akurat pod AMD)

lexyy86 napisz dokładnie jaką masz płytę żeby się nie okazało że faktycznie nie masz PCI-E tylko zwykłe PCI ;)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Link nie działa, ale jeśli masz PCI-E to bierz kartę właśnie z takim złączem (np 7300GT), są tańsze niż ze złączem AGP.

Machur
komentarz
komentarz

byly takie plyty z pci-e i agp 8x

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.