x-kom hosting

Skąd Linuksa ??

merenu
utworzono
utworzono

Potrzebuje linku do darmowego Linuxa albo jego odpowiednika Mandriva czy coś takigo ! Tylko nie w bittorrent ! bo umnie sie nie da sąciągac terrentów :( taki co na jednej płycie sie miesci słyszałem też o takim co urochamia sie z cd i nie trzeba instalowac ( bardziej by mi się przydał ten co uruchamia sie z płytą

olej3232
komentarz
komentarz
Evil
komentarz
komentarz

zelerzy o jaką dystrybucję Ci chodzi ;) A wszystkie linuxy są open source więc darmowe ;-) A najlepiej ściągnąć z oficjalnej strony danej dystrybucji. Np polecam ubuntu.pl. Dla mnie dobry linux bo szybki i ma tylko gnome co mi odpowiada :P

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Najlepsza według mnie dystrybucja to Slackware i Gentoo. Slacka możesz ściągnąć z:

http://ftp.slackware.pl/pub/slackware/slackware-11.0-iso/ (w zaleznosci ile chcesz miec dodatkow, tyle sciagasz plyt). Możesz też sobie znaleźć Slackware'a w wersji LiveCD (odpalasz z płyty) nazywa się Slax i miesci sie na jednym Pocket CD.

merenu
komentarz
komentarz

olej3232 tak sciagnołęm go ale jak skończyło pobierć to pokazało, ze jest 0% pobrane i w plikach z 700mb jakie sa potrzbene na liunkas robi się 150mb :(

Trinitrotoluen, mozesz powiedzieć który mam plik pobrać bo tam jest tyle tego, że nie wiem :x :/

@edit dobra biorę SLAX tylko jak do niego instalować modułu tzw. polski język, gry, programu do grafiki itp.?????

[ Dodano: 2007-03-23, 20:25 ]

wypaliłem sobie plytke z slaxem ale jak zorobic zeby uruchamiał sie po właczni kompa bo to jest live-cd wogóle nie działa on :evil::evil:

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz
@edit dobra biorę SLAX tylko jak do niego instalować modułu tzw. polski język, gry, programu do grafiki itp.?????

Jak sama nazwa wskazuje to jest LiveCD wiec nie zainstalujesz :P

Trinitrotoluen, mozesz powiedzieć który mam plik pobrać bo tam jest tyle tego, że nie wiem

No pomyśl, czy obraz płyty może miec 189 kb? Ale żebym nie był cham:

CD 1

CD 2

CD 3

Full DVD

Przypominam że do poprawnej pracy systemu wystarczy jedna płytka.

merenu
komentarz
komentarz

Ja mam bardzo mały dysk twardy 4,5gb i bardziej wolę Live-cd no, a 4cd to juz nie jest chyba live cd

Fafu
komentarz
komentarz

Weź to wsadź do Total commandera przez SIEĆ :arrow: NOWE POŁĄCZENIE i ci się będzie ściągać i ci się połączenie nie zerwie. ftp://sunsite.icm.edu.pl/pub/Linux/distri...07-01-04-EN.iso

merenu
komentarz
komentarz

:lol: :lol: :lol: :lol: ;) Odpaliłem Slax`a KillBill Edition Live-cd. Ale moja radość nie trwała długo poniewaz:

1. Nie działą mi myszka. Firma myszki:Microsoft IntelliMouse, mysz jest pod szeregowy port RS-232

2. Nie działa mi net mam stałe łącze co trzeba zainstaloać aby działało ?? ??.

Jak sobie kupie nowy dysk to instaluje SALX`a na dysku a nie z LIVE-CD

co zrobic zeby net i myszka diałąłą głównie chodzi o mysz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.