x-kom hosting

Problem z hd4870

Ucho
utworzono
utworzono

Witam, kupiłem komputer:

[775] Procesor Intel Core 2 Duo E8400 3GHz 6MB BOX

Płyta główna [iNT][775] Płyta Foxconn P35A-S

Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz GeIL Ultra CL4 GX22GB6400UDC

Karta grafiki [PCIE] Karta Radeon HD4870 PowerColor 512MB RX4870-T2D512

[sATA2] Dysk Seagate Barracuda 7200.10 320GB 16MB ST3320620AS

Nagrywarka DVDR LG Multi GSA-H58N OEM Black

[ATX] Obudowa CoolerMaster Elite 331 black-silver RC-331 b/z 111.00

Zasilacz Chieftec CFT-650-14C 650W 279.00

I mam problem: Na początku komputer pikał bo nie podłączyłem zasilania do karty graficznej, potem podłączyłem 2 kable zasilające(w 6 pinowe, jeden miał dodatkowe 2 odchylające się piny) i ani wtedy ani teraz nie działa mi monitor podłączony przejściówką(na starymn kompie działa) Doda, też że na karcie świecą się 3 z 4 lampek:/ Więc co mam robić?Z góry dzięki za pomoc.

Ok monitor działa, ale teraz gdy płyta windowsa sprawdza komputer itp wyświetla się niebieski ekran z białymi napisali i pisze coś o miejscu na dysku*jest pusty więc tio nie to) i o aktualizacji biosa, więc to chyba to, więc jak zaktualizować bios??

BlackRaven
komentarz
komentarz

Zrób zdjęcie tego ekranu jeśli masz możliwość i wklej tutaj. Pewnie chodzi o sterowniki Sata do płyty, lub właśnie trzeba zaktualizować bios.

rad1702
komentarz
komentarz

Masz podlaczony kabel HDMI do przejsciowki na karcie? Jezeli tak to obraz przerzuca ci na telewizor, a nie na monitor, wyjmij kabel HDMI.

Ucho
komentarz
komentarz

Ok zaraz zrobie zdjęcie i wrzucę, a z tym kablem to niezabardzo kumam który to jest bo monitor już działa, tylko teraz ten aekran, który pojawia się przy istalacji windowsa.

http://rapidshare.com/files/130138018/b__d.rar.html oto co wyskakuje

Dodam też że windows to: Win Xp Pro SP1(2 gdzieś mi wcieło)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.